Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti hisztek a ropkodo zombi...

Ti hisztek a ropkodo zombi elmeletben?

Figyelt kérdés
marmint Jezus feltamadt es elszallt.
2012. ápr. 9. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Miért pont a zombi szót használod?

Tudod mit jelent?


Engem tulajdonképpen nem érdekel, hogy elszállt vagy nem szállt el. Abban hiszek, hogy feltámadt.

Azt senki nem bizonyította be, hogy utána a földre visszajött vagy sem, de nem hiszem, hogy roszabb leszek ettől, ha elhiszem, hogy megjelent még ezek után másoknak.

2012. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Stewie Griffin #1 válasza:
54%
röpködő zombi? :o Megsemmisítem, ha zavar, de nem lesz ingyen!!!
2012. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Primitív kis marxista vagy kérdező.
2012. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Sajnállak.
2012. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A feltámadásnak a zombisághoz körülbelül annyi köze van mint a kombinénak a kombinát fogóhoz. Semmi. Jézus pedig nem elszállt hanem amikor bevégezte amiért visszatért a halálból, az Atya visszaragadta magához. Nem röpködött, nem kanári madárról van szó. A kérdés pedig elég provokatív.
2012. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

röpködő zombi haha az vagy TE!

há mit képzelsz magadról Istent kigúnyolni!


"Atyánk ki a mennyekbenben vagy szenteltessék meg a te neved!" és tovább

2012. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szerintem meg az provokativ aki elvarja hogy az emberek komnolyan vegyek az ilyen sci-fi torteneteket.
2012. ápr. 9. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi sem nevetjük ki a te világnézetedet, te se űzz gúnyt a miénkből, és békesség lesz. Ilyenek után nem értem, mikor az ateisták azon sírnak, hogy a hívők milyen agresszívak. Ez most épp a fordítottja. Nem láttam még olyat, hogy egy hívő ilyen mértékű arcátlansággal inzultált volna ateistákat itt. Te egy primitív szellemileg inaktív degenerált bigott majom vagy.
2012. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen hiszek abban, hogy Jézus Krisztus meghalt értem, majd feltámadt és visszament az Atyához.

Sőt abban is hiszek, hogy ezt érted is megtette,felfoghatatlan szenvedések közepette,: [link] és ezért a tettéért minimum annyi tiszteletet megérdemelne, hogy ne nevezd őt zombinak.

Intelligens, értelmes emberek más emberek hitét is képesek annyira tiszteletben tartani, hogy nem tesznek fel ilyen ízléstelen kérdést, pláne nem a kérdésben említett esemény ünnepén.

Van még mit tanulnod drága.

2012. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ahham. hat az biztos hogy hiten tul az a lenyeg ki hogyan viselkedik. megis furcsalom hogy mily komolyan veszik az emberek a hasonlo ertelmetlen torteneteket. szivesen megneznem eloben a Jezus gyereket amint felebred miutan meghallt es azt is hogyan ragadtatott el :)
2012. ápr. 10. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!