Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Imádkoznátok érte, hogy jól...

Imádkoznátok érte, hogy jól sikerüljön a holnapi matek TZ-m?

Figyelt kérdés
7:45-től 8:30-ig írom, s nagy szükségem lenne egy jó jegyre. :S
2012. ápr. 24. 20:42
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
49%

Valamivel azért alátámaszthatnád.Ezt így könnyű kijelenteni.

Ha, Te tudsz jobbat,másabbat, mondjál valamit,hagy tanuljunk.Én, az én tapasztalatomat mondom mindig,amit kipróbáltam,és működik,hősködési,felsöbbrendűségi vágyaim nincsenek.

2012. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
34%

"Én, az én tapasztalatomat mondom mindig"


Fura ezt olyantól olvasni, aki vallásos, imádkozó ember..

2012. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Én sem értek egyet veled, Karlowy, de nem kívánok vitába szállni. Szerintem az, hogy arra kértem másokat, hogy imádkozzanak értem, nem a hitetlenségemet bizonyítja, hanem épp ellenkezőleg: a hitem meglétét, elvégre ha nem hinnék az ima erejében, miért kérnék rá másokat is? Ennyi erővel az elhunyt lelkekért sem kellene senkinek sem imádkoznia...
2012. ápr. 25. 21:15
 24/50 anonim ***** válasza:
24%

"Ennyi erővel az elhunyt lelkekért sem kellene senkinek sem imádkoznia..."


na, kezded érteni, hogy mennek a dolgok :)

2012. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Karlowy: "Miért gondolod,hogy másokat jobban meghallgat Isten.Téged nem?"


Nem erről van szó hanem arról hogy több személy imája többet ér Isten előtt. Ezt a Biblia is alátámasztja. Az apostolok leveleiben is nagyon sokszor kérnek egymástól imát az a tanítványok.

2012. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
21:16-os válaszoló, nem igazán tudom, hogy mire gondoltál.
2012. ápr. 26. 16:39
 27/50 anonim ***** válasza:

nyilván nem, mert te azt hiszed, hogy a halott lelkekért imádkozni az velük tesz valamit

én meg nem

de ezt ne is folytassuk, mert van 100 meg 100 topic ahol összevitatkozhatnánk, de nem szeretnék, mert nincs értelme

mindenki hisz amit akar


ja, és remélem meglesz a 2 :D

alig 1 hét múlva nekem nagyon kevés lesz még az ötös is, abból sem akármilyen kell

2012. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
36%

A 22-es -hez , miért fura?

Az elhunyt lelkekért kifejezetten bűn imádkozni.Mert minek?

Annak már elrendelt helye van,Istent nem lehet nyomás alá helyezni,vagy kierőszakolni valamit az elköltözöttért.Pláne másokkal elhitetni,hogy milyen jó lesz,ha imádkozom a halottadért.Holott már nem tehetsz semmit.

2012. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy több személy imája többet ér Isten elött,az nem igaz.Egy TZ-hez,szerintem nem kell akkora hit,mint mondjuk egy rákos beteghez.A betegért még érthető ,hogy sokan imádkoznak,de egyszerű dolgokért én egyedűl harcolok.Valaki írta,hogy nem vitatkozik velem,Pál meg azt mondja,hogy politizáljunk. Azaz többféle nézetet ütköztessünk,vitatkozzunk, az ige alapján.Én azt mondom,amit a Bibliában látok,ha nem tetszik,akkor nektek nem velem van bajotok,hanem az igével.Nem akarjátok befogadni.Erről egy vicc jut eszembe.Hajléktalan bácsi sírdogál a templom lépcsőjén,odamegy Jézus, és megkérdi miért sír.Azért mert nem engednek be.mire Jézus: engem se.
2012. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
51%

@Karlowy:

és igazad van, valóban nem :D

2012. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!