Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neke. d fontos, hogy ha...

Neke. d fontos, hogy ha elérsz vmit, akkor milyen áron/úton éred el vagy telejesen mindegy csak sikerüljön?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 03:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fontos. Ha valami nagyon nehéz, macerásnak ígérkezik, többnyire bele se kezdek, csak akkor, ha nagyon fontos az eredmény. Meg nálam (még) van a dolgoknak morális oldala is. Szóval nagyon csúnya, káros, másoknak ártó dologba az esetek 99 %-ában nem megyek bele akkor se, ha nekem hasznos lenne a végeredmény.
2009. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy közben ne tapossak el másokat, ne tegyek illegális dolgot, és ne mást akadályozó protekció, hanem a tudásom-tehetségem, esetleg a szerencsém vigyen előre. Sajnos azt látom viszont, hogy ez a mai világ pont arról szól, amit én elvetendőnek tartok.
2009. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Én nagyon sokáig mindig odafigyeltem hogy ne tiporjak át másokon, és figyeljek a tisztességes útra. Aztán rájöttem hogy én vagyok szinte az egyetlen, aki a tiszta vonalat követi, úgyhogy áttértem a hatékony módszerekre. Már nem érdekel hogy kin tiprok át, mert én sem érdeklek másokat. Nem mondhatom hogy rosszul alszok miatta. Reggelente munka előtt beveszem a 100 mg-os Lesz..rom tablettát és indulhat a nap.
2009. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

"Sajnos"(?) én olyan szakmában fogok dolgozni,ahol elkell taposni a másikat ahoz hogy a csúcson maradjak.

Ez vele jár.Mert ha nem taposok el másokat akkor vége...

És én rengeteget küzdők a karriermért!

2009. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
10:05 mi vagy te Thai masszőr?!
2009. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Te hülye vagy,már bocsi.

Én a divatszakmában dolgozom,és ott nincs kegyelem!

2009. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd eljutok odáig, hogy legyen munkám, akkor tökmindegy lesz, hogy kin taposok majd keresztül, mert a tudásomat fogják nézni, ée ígyis-úgyis kiderül, ha nem értek ahoz amit éppen csinálok... Biológusnak készülök amúgy.

Szóval azthiszem inkább a tisztességes utat választom majd. Most is így élek, csak végső esetben nyomok el másokat a céljaim megvalósulása érdekében.

21/L

2009. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy számít. Csakis tisztességes módon próbálok mindent elérni. Ez nekem nagyon fontos. Egyébként szeretem a kihívásokat, így nem rettent el, ha nehéz valami, de örökre bűntudatom lenne, ha valamit pl. el kellene lopnom vagy át kellene gázolnom ahhoz, hogy elérjem a célomat.
2009. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
10 éve énekelek hazánk egyik sikeres gospel kórusában, és még senkin se kellett átgázolnunk a sikerért. Amit elértünk, azt a tehetségünknek, a rengeteg munkánknak és a kitartásunknak köszönhetjük, és annak, hogy komolyan vesszük a feladatunkat. Én a saját életemben is így állok hozzá a dolgokhoz, legyen az munka vagy privát. Rajtam nagyon sokszor gázoltak át, tudom, milyen rossz, én ezt másokkal nem teszem. Nem kell átgázolnom senkin ahhoz, hogy megszerezzem (megnyerjem) azt, ami (aki) hozzám tartozik.
2009. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb érzés, ha tudom, hogy megérdemlem.
2009. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!