Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem vagyok Jehova Tanúja....

Nem vagyok Jehova Tanúja. Miért lenne jó, ha az lennék?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 21:56
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
94%
Mert végre sétálhatsz úgy az úton, hogy nem állitanak meg.Hitük szerint 144,000 kiválasztott van, de a Jehovák létszáma ezt már jóval meghaladta.
2012. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
12%

Mint minden vallás, ez is azt hirdeti, hogy csak emellett találhatod meg a megvilágosodást, örömet, örök életet, paradicsomi körülményekbe való feltámadást. Tehát van reményed arra, hogy talán jobb lesz a világ, talán feltámadsz, talán a materiális világ mögött van valami több, és ezt a többletet csak akkor érezheted és tudhatod a magadénak, ha ebbe a vallásba tartozol.

Sok a közösségi tevékenység, sok emberrel tudsz beszélgetni és megismerkedni.

2012. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem azt írja, hogy érdekli a dolog,csak nem mer bele kezdeni. Haszna nem lesz az biztos.

Én most fogom otthagyni.

2012. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
26%

Vajon hányan csatlakoznának hozzám, ha halált, szenvedést, sírást és fog csikorgatást hirdetnék? Ha a tagoknak 1 szabály lenne, gyűlöld a másikat, magadnál is jobban....

1. Uradat gyűlöld és neki se szolgálj

2. Szídd a te urad teljes szívedből, elmédből

3. Emlékezz a gyűlöletre és zárkozz magadba véle

4. Őseidet kivétel nélkül vesd meg és ítéld el

5. Gyilkolj, és kínozz mindent, mely e viláigi

6. Paráználkodj, ronts meg minden férfit és újszülöttett

7. Lopj, de önzőséged ne az önszeretet, hanem a gyülölet vezérelje.

8. Ha némaságod megszeged, kizárólag azért tedd, hogy másokoat ócsárolj és lelkükben kárt tégy.

9. Szaporodjatok, ha kell a lopott nyulakkal!

10. Minden a tiétek és semmi sem a tiétek! Vegyetek el mindent és pusztítsatok!


Aki nem tartja meg parancsaim, élni fog. Aki megtartja gyűlöletem és az örök szenvedés vár rá!


Hm....Nekem ez így nem jön be xD

Nektek bejönne?

2012. ápr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
81%

A gonosz ezt így soha nem fogja mondani nektek. Az a kérdés csak, hogy a gyűlölete érdekében, meddig képes elmenni. Mennyire képes a szeretetet ígénybe venni a bántáshoz. Mennyire tud türelmes lenni és csábítani?

Valószínűleg nem a szeretettel fogja az embert rossz dolgokra rávenni. Bármennyire gyűlöl titeket, inkább nyal egy darabig, csak hogy eltérítsen a jótól és utána nagyobbat koppanjatok.

2012. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az önszeretetre fog szerintem csábítani. Hogy többnek érezzétek magatokat másnál. Hogy bűnt kövessetek el, majd egyedül maradjatok és magatokat is gyűlöljétek és Istent is és őt is. Tönkre akarja tenni az életeteket.
2012. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Az önszeretettel akar önzövé tenni!
2012. ápr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha lehet választani,akkor Jézus Krisztus tanúja légy ,mivel Ő szabadít meg a bűneidből,és Róla szól a Biblia is.

2012. ápr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%

ha tudsz benne hinni, boldogabb lennél

hátránya hogy hülyébb is

de általában ez a kettő összefügg

2012. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp ne legyél azzá!
2012. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!