Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet ezeket meggyónni?

Hogyan lehet ezeket meggyónni?

Figyelt kérdés

por**t néztem, maszturbáltam


Hogyan lehet ezeket megfogalmazni gyónásnál?



2012. márc. 29. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarom kritizálni a hitedet, de ezek természetes dolgok, és nincs mit meggyónni.
2012. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ezeket megbánni?

Ha válaszltál rá akkor csak annyi a válasz, hogy megbízol a papban és elmondod, amit érzel.

Ha meg nem bántad meg, nincs értleme. De szerintem sem bűn, csak szerintük.

2012. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Naahát akkor.. Én ezt úgy szoktam, hogy azt mondom: "Parázna gondolataim voltak és paráználkodtam." Ha bele szeretne menni a témába, amit kétlek,akkor azt mondod, hogy " a saját bűnös vágyaidat elégítetted ki".
2012. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vétettél a szent tisztaság ellen egyedül, és szemérmetlenséget néztél. Ennyi.
2012. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gyónni kell, nem kell másik embert terhelned. Tökéletesen elég, ha megbánod, és elmondod Istennek, hogy megbántad, és kéred erre a bocsánatát.
2012. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy igével válszolnék:

I János 1:9 Ha megvalljuk bűneinket, hű és igaz, hogy megbocsássa bűneinket és megtisztítson minket minden hamisságtól.

Mond el Jézusnak, valld meg neki, bánd meg, és meg fog bocsátani, el lesz törölve, mintha semmi sem történt volna!

2012. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, hogy rendesen szeretnéd meggyónni egy papnak!

Csak ne felejtsd el az őszinte bűnbánatot felindítani magadban. És igazán megpróbálni többet nem elkövetni.


Én valahogy így mondanám: "vétettem a szent tisztaság ellen, önkielégítést végeztem és szemérmetlen dolgokat néztem".


Nem kell szégyelni, mert Isten megbocsát. Az az atya meg már rengeteg embertől hallott ilyesmit...

2012. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!