Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szükségem van önkielégítésre,...

Szükségem van önkielégítésre, de viszont félem az Istent, és tudom, hogy ez bűn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy önkielégíteni bűn. De viszont most csöppenek bele a tinikorba, a hormonok ugyebár, és szinte már szükségem van rá. De viszont félem az Istent is. Mit lehet így tenni? 1?/L
2011. ápr. 25. 19:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Ha vágyaidat kényezteted, párzanak és fiadznak.

Ha vágyaidat megölöd, kísértetként visszajárnak.

Ha vágyaidat megszelídíted: igába foghatod őket és sárkányokkal szánthatsz és vethetsz, mint a tökéletes hatalom maga."

2011. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Igen ez így van:) Ez az idézet nagyon is illik ide.

Szóval akkor a kérdezőnek, csak kontrollálni kell megtanulni nem elfojtani. És márpedig kontrollálni könnyen meglehet tanulni, nem nehéz abban biztos vagyok. ( az elfojtásról meg tudnék sokat írni még, hogy miféle lelki betegségekhez vezethet akár agresszióra ,dühre de most ebbe nem megyek bele.)

2011. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Minden hátra van egy idióta, aki felteszi ugyanezt a kérdést, csak máshogy megfogalmazva.. Nagy az Isten állatkertje és sajnos alacsony volt a kerítés:)
2011. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
vagyis minden hétre
2011. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
66%
Test kívánsága,paráznaság az önkielégítés. Tudom nehéz,de mikor rád jön gondolj másra, és nagyon erősen kezdj imádkozni, ill másokat is megkérhetsz rá,hogy imádkozzanak érted. ( Én fogok majd :) ) Aki hisz annak minden lehetséges. Mert Jézus nevében erő és hatalom van,Jézus nevében tagadd meg a test kívánságait!
2011. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel kapcsolatban volt egy nagy támadásom múlt héten,de legyőztem Jézus nevében. Ezt te is meg tudod tenni,mert Jézus nem személyválogató, meg van írva,hogy "Krisztus mindenkor diadalra vezet bennünket".
2011. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:

Ugyanez a téma itt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..


És igenis bűn. Szokj le róla, nagyon rossz cselekedett. A 04-03 23:13-es srác jól leírja miért is.

2011. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Átlátszó vagy kedves előző, gondolom az te vagy és itt ünnepelteted magad XDXD
2011. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nem lehet ugyanaz, mert nem annyi a %-uk...
2011. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne lehetne..másik névvel és e-mail címmel regisztrálhat akárhányszor, és nagyon hasonló a százalékuk, szal ezt megcáfolnám.
2011. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!