Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Még szerethet?Szükségem van...

Még szerethet?Szükségem van Istenre! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Volt 1 barátnőm akivel már 3-4 éve jóban voltam. Keresztény vagyok... vagy voltam... a helyzet az, hogy lefeküdtünk a barátnőmmel... már többször is. Érzem hogy abba kéne hagyni, de nem megy... mindig hiányzik... Már kértem Istent, hogy segítsen... de nem tudom neki megígérni, hogy többet nem teszem meg... annyira jó a barátnőmmel lenni... kérlek segítsetek... mit tegyek?
2010. szept. 5. 13:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
szerinted a leszbikusokat nem Isten teremtette? emiatt ne legyen bűntudatod,csak nem kell híresztelni,az emberek nem olyan toleránsak mint Isten.
2010. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%

Neked jó volt, gondolom neki is, akkor pedig nem ártottatok vele senkinek. :)

Ez nem bűn, hidd el ;)

2010. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
31%
könyörgöm, Isten szerint még az is bűn ha pasival fekszel le, ha nem gyereknemzés a célja, házasságban. Nem lehet egy ilyen Istennek megfelelni, naponta 100szor szeged meg a "parancsait". ne félj ettől. Én ateista vagyok de ha te hiszel, az sem jelenti azt hogy vakon kell követned minden utasítást, akkor nem is élhetnél.
2010. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

"Ez nem bűn, hidd el ;)"


Szerinted. Isten szerint viszont az. És a kérdező kereszténynek vallja magát.

2010. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
83%
Isten mindenkit szeret! :)
2010. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
úgy érzem így nem felelek meg neki...
2010. szept. 5. 15:01
 7/31 anonim ***** válasza:
35%
Akkor élj úgy, hogy megfelelj.. Ha te ezt bűnnek tartod, ne csináld többet. Egyébként ez a jó a kereszténységben: azt csinálsz amit akarsz, mert ha utána megbánod nincs "következmény"
2010. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%
2010. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%

Először: Senki nem tud úgy élni, hogy megfeleljen Istennek, bármennyire is akarja, vagy próbálkozik. Aki azt mondja, képes rá, máris bűnt követetett el.

Másodszor: leszbikusnak lenni nem bűn.

Harmadszor: Isten mindenkit olyannak szeret, amilyen.

2010. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10%
Először: Senki nem tud úgy élni, hogy megfeleljen Istennek, bármennyi
2010. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!