Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szükségem van önkielégítésre,...

Szükségem van önkielégítésre, de viszont félem az Istent, és tudom, hogy ez bűn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy önkielégíteni bűn. De viszont most csöppenek bele a tinikorba, a hormonok ugyebár, és szinte már szükségem van rá. De viszont félem az Istent is. Mit lehet így tenni? 1?/L
2011. ápr. 25. 19:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%

"Tudom, hogy önkielégíteni bűn."


Honnan? Mikor mondott ilyet Isten?

2011. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Dodesz.. válasza:
52%

Szia, önkielégíteni nem bűn! Igaz, lehet, hogy ha vallásos vagy, akkor tilthatja a vallásod, de hidd el, hogy elég sok tini önkielégít...:)

Nincs benne semmi bűn...

Igaz, én nem vagyok vallásos, bocsánat, ha valamit nem értettem tisztán, csak egy komment volt...^^


15/L

2011. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%

Az önkielégítés nem bűn. Ebbe most nem megyek bele.

Jobb, mintha valakivel lefeküdnél,hogy kielégülj. Nem?

Úgyhogy nyugodtan végezz önkielégítést.

2011. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
A magad, teljesen normális igényeivel foglalkozol, nem pedig egy kitalált valaki, emberek által kitalált véleményével.
2011. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
37%
Sarkított példa, de pisilni és kakilni is bűn??? Egy egészséges embernek ugyanolyan létszükséglete...szerintem.
2011. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Bűn akkor ha azért teszed mert megkívánsz vkit, és megis tennéd vele szivesen. Ha nem akkor nem bűn. hogy miért?: mert a kívánságbol ered a bűn, de ha nem akkor nem bűn. Azért mondják hogy bűún az önkielégités mert Jézus mondta hogy aki kivánsággal tekint asszonyra paráználkodott a szívében. Tehát a kívánság miatt bűn.
2011. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Jesszusom...


"Egy egészséges embernek ugyanolyan létszükséglete...szerintem."


Pontosabban a két nem közötti nemiség, az a feladata, nem pedig az öngyönyörök generálása.


Tehát ez nem létszükséglet, hanem csak hamis, perverz gyönyörködtetés.

2011. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ajánlom hogy olvasd el ezt.

[link]


Isten Áldjon! Tarts ki a hitben!:)

2011. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
53%

Isten azt akarja ,h jol elj , ok vannak erkolcsi normak meg ilyenek.. tudod az elnne a bun ha a sarkon allnal arra varva ,h hatha vki megall


szerintem nem bun,erre egyszeruen szuksege van az embernek

2011. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha rádjön: imádkozz.
2011. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!