Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátán arra akar rávenni, hogy...

Sátán arra akar rávenni, hogy írjam meg a Bibliáját, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

egyre nagyobb késztetést érzek arra, hogy megírjam a sátán bibliáját. Folyamatosan magyaráz nekem, hogy ő teremtett mindent és nem úgy volt, ahogy az a Bibliában le van írva. Félelmetes. egy pillanatra elgyengűltem és bele kezdtem az írásba:


"Kezdetkor teremtette Sátán az földet és az eget. A föld üres volt és puszta, világosság borította a magasságokat, és Sátán lelketlensége lebegett a tüzek alatt. Sátán szólt: „Legyen sötétség”, és lett sötétség. Sátán látta, hogy a sötétség rossz. Sátán elválasztotta a világosságot a sötétségtől. A világosságot nappalnak nevezte Sátán, a sötétséget pedig éjszakának. Azután reggel lett és este: az első éjszaka."


Tudom, hogy elküldenétek pszichológushoz vagy egyből a zárt osztályra.

De mivel a hangok és a képek nem zavarnak a napi tevékenységemben és csak az írásra akarnak rávenni, ezért hát írok. De-de már-már kényszeresen. Itt Gyakorin nyomogatok részleteket a sátán Bibliájából, de most előszőr akarnak rávenni ezek vagy ez a valami vagy inkább AZ, arra, hogy írjak könyvet. Azt mondja olyan múzsám lesz, hogy sztárolni fognak engem a remekmű miatt.


hajtogatom magamban, hogy ez a Biblia kigúnyolása lenne és erre jön a felelet, hogy ez a valóság lenne, amit elloptak tőle, de az igazság mindig kiderül és az igazság mindig kifizetődő.


Szerintetek írjam tovább? Számításaim szerint bő egy év alatt elkészülhetnék vele.



tegnap 19:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Krampusz! eljössz velem a pszichiátriára?
tegnap 20:55
 12/25 Krampusz1 ***** válasza:

Kisérjelek el? Ha ez segítség, akkor persze, segítek.

Mire gondolsz?

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Sátán kérdezi tőled, miután átolvasta a kérdéseidet.


Egyébként ő vitte a Marsra a civilizációt és miután elűlt a por, ő hozta vissza a Földre. A frigyláda természetesen az ő becses tulajdonát képezi. De már nem játszik.

Azt a rudat sokan, sokféle képpen elkészítették, meglepődnél, ha tudnád, hogy hányan és hova dugták.

A Húsvét szigeteki Moai-kat természetesen ő faragta ki és igen, a piramisokat is ő emelte.

Melyik földönkívüli civilizációk és szövetségek vannak jelen a naprendszerben?

Ez beugratós kérdés akar lenni? 1 civilizáció volt a földön kívűl: az Ember, de már a földön van.


sátán ezt mondja. De szerintem kamuzik, mert ezt én sem akarom elhinni.

tegnap 21:08
 14/25 A kérdező kommentje:
Sátán Luciferre kiváncsi, hogy tud-e erősebbet javasolni a tátránál vagy megmarad-e kislánynak?
tegnap 21:10
 15/25 Krampusz1 ***** válasza:

"sátán ezt mondja. De szerintem kamuzik, mert ezt én sem akarom elhinni."

Igen, sajnos a válaszai hibásak és értéktelenek.


Kérd meg, hogy ne fárasszon téged, menjen vissza a haverjaihoz játszani.

tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Sátán azt is mondja gondolat ébresztőnek, hogy:

" Ha a kettőt eggyé teszitek vagy az egyet ketté szeditek, akkor hihetetlen energiák szabadulnak fel. Ha pedig akkora hitetek lenne csak, mint egy szegfűszeg, akkor az elmétekkel hegyeket mozgathattok meg"


Azt is mondja, hogy írjam zárójelbe:

(földrengés)

tegnap 21:15
 17/25 Krampusz1 ***** válasza:

A Föld a bolygók és a napunk csak egy a Tejút főgalaxis 140 milliárd hasonló naprendszere közül, és a Tejút galaxis csak egy a 100+ milliárd hasonló galaxis közül.

Ilyen "sátánokból" milliárd és milliárd jön-megy, és csak azért vannak megtűrve, mert ők is részei a Teremtőnek, és számukra is van remény, hogy lassan fejlődnek tovább, és abbahagyják ezt a mihaszna baromkodást.

Mondd hogy hagyjon békén, és ne égesse magát tovább.

tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy engem éget, nem magát.
tegnap 21:26
 19/25 Krampusz1 ***** válasza:

Koncentráld azt a tüzet, azt az energiát a köldököd mögé, képzeld el hogy ott egy forró piros gömb van, és irányítsd bele folyamatosan az energiát, csapold meg az energiáját, és növeld vele a saját energiádat.

Érezd hogy az összes ilyen barom a te energiádat táplálja, egyre erősebb és fényesebb a te energiád.

tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

kérj védelmet Mihály arkangyaltól,utána köszönd meg

nem kell hangosan kimondani,elég,ha gondolsz ezekre telepatikusan

de előtte gondolatban szólítsd meg Mihály arkangyalt

tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!