Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megfigyeltem,hogy a szép arcú...

Megfigyeltem,hogy a szép arcú embereknek a többsége akár nő akár férfi jó ízléssel rendelkezik és ha ez még nem lenne elég még a hangjuk is nagyon kellemes,szép.Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Isten kiválasztaná,hogy ki fog ilyen tulajdonságokkal rendelkezni?És általában ezek az emberek rafkosabbak is,mintha picit ügyesebbek lennének,tudom mert tapasztalatom volt benne.Amit nem értek,hogy MITŐL lesz szép a hangja a legtöbb attraktív embernek.Olyan mintha Isten tudná előre hogy kit teremt előnyös tulajdonságokkal és kit nem.Akinek meg rossz hangja van az miért kapott olyat?Hülyeségnek tűnhet amit leírtam de én 20ból 18 esetbe ezt tapasztaltam.Pl volt anyósom csúf és neki valóban a hangja is az,rossz hallani.
jún. 9. 07:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Hülyeség, nincs ilyen összefüggés.

Egyik tulajdonságba belelátod a másikat

jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A volt anyósról nem azért írtam ezt mert utálom,hanem mert valóban így is van.Ha szép hangja lenne azt is beismerném de nem az és ronda a pof.is.
jún. 9. 07:52
 3/19 A kérdező kommentje:
Mondom nem az,akik voltak nagyon szép pasijaim azoknak is szép hangja van!!
jún. 9. 07:53
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Megerősítő torzítás.


Egyébként nehéz észrevenni a szép arcot, ha közben az illető igénytelen, illetve kellemetlen a hangja.

jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
21%

A sors idővel az arcra is kiül, de ettől eltekintve én láttam már nagyonszép cgánylányt is, hogy a károm majd elcsöppent, dé ámikór mégszólált more, a világból kiszaladtam volna!


Szóval hagyjuk már ezt a "perfekcionista" vallásigazolást!

jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Ez a halo-effekt a pszichológiában, hogy a szép emberek ismeretlenül további jó tulajdonsággokkal vannak felruházva. Az emberek szívesen vannak szép emberek társaságában, ettől saját magukat is szebbnek-jobbnak érzik és továbbgondolják, hogy aki szép, az okos-jó-stb.
jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit?Elég!Hagyjátok abba inkább nem kérek több választ! Köszönöm szépen az eddigi válaszokat a viszontlátásra!Nem látjátok be hogy ez pedig így van!A szép tini lányok akkor miért csinosak,a sármos tini fiúk miért jól öltözöttek?
jún. 9. 08:53
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Brühühü, a válaszolók nem nekem adnak igazat! Csúnyák vagytok!!!
jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

attol meg hogy ez jellemzo dolog sok mas is jellemzo

tehat altalanosagba azt se lehet mondani hogy 50-51% ban igaz az allitasod az emberek osszesegere


altalaban viszont a fiatalok tobbsege szep jololtozott es johangu, foleg meghozzs mas fiatalok szemszogebol


igy koztuk eleg nehez szelektalni foleg sok evtizeddel idosebb korosztalyal osszevetve hogy pedig azok milyen csunyak, fiatalnak lehet masok voltak sot hangjuk is

jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja amugy egy masik altalanos dolog meg


"rajtad barmilyen ruha nagyon jol all" szakadt is, hosszu rovid, szuk, laza...


ezt szoktak mondani a jo alkatuakra szep arcuakra tobbsegeben


ilyen szemszogbol tehat a jololtozottseg, izlesesseg barmit takarhat

jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!