Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megfigyeltem,hogy a szép arcú...

Megfigyeltem,hogy a szép arcú embereknek a többsége akár nő akár férfi jó ízléssel rendelkezik és ha ez még nem lenne elég még a hangjuk is nagyon kellemes,szép.Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Isten kiválasztaná,hogy ki fog ilyen tulajdonságokkal rendelkezni?És általában ezek az emberek rafkosabbak is,mintha picit ügyesebbek lennének,tudom mert tapasztalatom volt benne.Amit nem értek,hogy MITŐL lesz szép a hangja a legtöbb attraktív embernek.Olyan mintha Isten tudná előre hogy kit teremt előnyös tulajdonságokkal és kit nem.Akinek meg rossz hangja van az miért kapott olyat?Hülyeségnek tűnhet amit leírtam de én 20ból 18 esetbe ezt tapasztaltam.Pl volt anyósom csúf és neki valóban a hangja is az,rossz hallani.
jún. 9. 07:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig ráerősítenek a saját jó tulajdonságaikra.
jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Rendben.Nem kérek több választ köszönöm!
jún. 9. 12:06
 13/19 anonim ***** válasza:
Mert az emberek egy-egy jó tulajdonság láttán hajlamosabbak más jó tulajdonságokat is az adott emberhez kötni, holott talán nincs is így.
jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán olvasni ekkora hülyeséget. Számtalan ellenpéldával találkoztam már, sőt találkozok rendszeresen, nincs semmi összefüggés.

Azzal pedig, hogy saját, nem kedvelt anyósodra vetítetted ki, magad is lebuktattad. Egyszerűen te csak ezeket szeretnéd belelátni.

jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A legszebb külső adottság is visszataszítóvá válik a rosszindulatú mimikától.

A csúnya adottságú ember tekintetét széppé változtatják a kedvesség mimikái.

jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Baromira nem függ össze…

Ha létezik isten az biztos hogy a szépség az ajándék de nem jár hozza a kellemes hang meg a jó ízlés

jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Ez már eleve ott megbukik, hogy mi számít szép arcnak. Ami neked szép, az számomra lehet visszataszító is.
jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

17 jaj persze

Nem éppen így működik

jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Gusztus dolga kinek mi számít szépnek. Nekem például bejönnek a nagy orrú lányok is, míg haverom bottal sem piszkálná meg.


Valaki a volt anyósodat is szépnek találta annak idején, különben vénlány maradt volna(hacsak nem a hozománya miatt vették el).

jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!