Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kerülhet ennyire egy...

Miért kerülhet ennyire egy férfi egy nőt?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha csak köszönőviszonyban vagyunk, soha nem beszéltünk, nincs közös baráti körünk. Olyan, mintha állandóan előlem menekülne. Nagyjából 2 hete volt a névnapja (nevét azt tudom), gondoltam felköszöntöm mert oldalról láttam, hogy néz, majd mikor odafordultam, hogy boldog névnapot kívánjak, ő elfordult felőlem, így én nem akartam odabökni a hátának, hogy boldog névnapot...
jún. 7. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem megbántottad valamivel, vagy szimplán nem tetszik neki a viselkedésed.


Én férfiként érzek így pár nő iránt a környezetemben. Mindig akkor jönnek oda hozzám ha valami kínjuk bajuk van. Egyiktől mikor akartam kérdezni valamit úgy nézett rám mint egy darab ürülékre és flegmázott. Volt nem egyszer hogy a boltban összefutottam vele, ha én nem köszönök, ő nem köszönt volna.

De a segítségem az kell.


Nem tudom köztetek milyen nézeteltérés lehet, de ha nem akar veled semmilyen kapcsolatban lenni akkor hagyni kell.

jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy ráakaszkodj
jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs közöttünk semmi kapcsolat, egy mondatot sem váltottunk még, csak egy panelben lakunk, gyakorlatilag majdnem a szomszédom. Mindig csak mosolygok és köszönök, ő is és ennyi. Volt amikor láttam, hogy vissza is nézett rám a lépcsőfordulóban.
jún. 7. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Akkor tetszel neki csak kevés az önbizalma és inkább taszítani próbál. Feltételezem sokat csalódott korábban a nőkben.
jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek a 4-essel
jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!