Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátán arra akar rávenni, hogy...

Sátán arra akar rávenni, hogy írjam meg a Bibliáját, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

egyre nagyobb késztetést érzek arra, hogy megírjam a sátán bibliáját. Folyamatosan magyaráz nekem, hogy ő teremtett mindent és nem úgy volt, ahogy az a Bibliában le van írva. Félelmetes. egy pillanatra elgyengűltem és bele kezdtem az írásba:


"Kezdetkor teremtette Sátán az földet és az eget. A föld üres volt és puszta, világosság borította a magasságokat, és Sátán lelketlensége lebegett a tüzek alatt. Sátán szólt: „Legyen sötétség”, és lett sötétség. Sátán látta, hogy a sötétség rossz. Sátán elválasztotta a világosságot a sötétségtől. A világosságot nappalnak nevezte Sátán, a sötétséget pedig éjszakának. Azután reggel lett és este: az első éjszaka."


Tudom, hogy elküldenétek pszichológushoz vagy egyből a zárt osztályra.

De mivel a hangok és a képek nem zavarnak a napi tevékenységemben és csak az írásra akarnak rávenni, ezért hát írok. De-de már-már kényszeresen. Itt Gyakorin nyomogatok részleteket a sátán Bibliájából, de most előszőr akarnak rávenni ezek vagy ez a valami vagy inkább AZ, arra, hogy írjak könyvet. Azt mondja olyan múzsám lesz, hogy sztárolni fognak engem a remekmű miatt.


hajtogatom magamban, hogy ez a Biblia kigúnyolása lenne és erre jön a felelet, hogy ez a valóság lenne, amit elloptak tőle, de az igazság mindig kiderül és az igazság mindig kifizetődő.


Szerintetek írjam tovább? Számításaim szerint bő egy év alatt elkészülhetnék vele.



tegnap 19:27
A kérdező szavazást indított:
ami pedig ezeken felül van, az a gonosztól való
igen igen
nem nem
3 szavazat
1 2 3
 1/25 Jégszív ***** válasza:
85%

Amit eddig idéztél belőle primitív koppintás. Szánalmas!

Ennek ellenére azt mondom, bátran folytasd tovább, addig se csinálsz nagyobb hülyeséget.


Egy dologra felhívnám a figyelmedet:

Ne sértődj meg, ha munkádért nem kapsz irodalmi Nobel-díjat!

tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
87%
Azonnal menj a pszichiátriára, ott segítenek!
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
KEress fel egy pszichátert, mert ez már komoly
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ez nem koppintás. Sátán azt mondja:


Baromira világos volt kezdetben. Minden egy pontba tömörülve izzott és vibrált. S neki kellett mondania, hogy legyen sötétség. Ebben a pillanatban volt az ősrobbanás. Ennek egyedül ő volt szemtanúja. Ezután tágult minden. Ahogy a fizikusok is mondják. De a főlt kietlen volt és pusztaság, tűz volt rajta, lávafolyamok, a mélyben pedig sátán lelke lebegett. Sátán volt, aki összegyűjtötte az anyagot a földet magához vonzotta. A föld magjában van, ahol minden összetömörül. Ő ott lebeg. És így a kialakult földel tudta elválasztani a sötétséget a világostól. A munkát reggel kezdte nyílván, hiszen este nem kezdhette, mert mindenhol világos volt. Addig sehol sem volt sötétség, amíg létre nem hozta a bolygót. Aztán adott neki egy kis lendületet és már forgott is. Azt mondja, hogy ez után volt csak éjszaka, addig az ismeretlen volt itt.


Sátán azt mondja nekem, hogy a hatodik napig nagyából úgy volt minden, ahogy történt. De azt is mondja, hogy az állatokra fektessek nagyobb hangsúlyt, amikor írom, mert ő nagy állatbarát és különösképpen szereti a kutyákat és a majmokat. A hatodik napon pedig kissé pikánsabban teremtette az embert és még azt követően is. Ő senkit sem szedett rá semmiféle testvéri szeretetre, hogy ember legyen a földön. De többet erről nem írhatok, csak hogy a sátán Bibliája sátán szempontjából kell, hogy elmesélje az igazságot. Ádámról, éveról, a kígyóról noéról mózesről és minden egyes prófétáról és Jézusról, aki azért elég csavaros módon kulcsfigurája az egész történetnek. És arról, ami utánna következett, hogy kialakúlt ez a félreértés arról, hogy ő rossz. Tehát azt szeretné, ha én lennék az ördög krónikása. És egy minimum 1 , de lehet 3 évet is elvehet az életemből.

tegnap 20:11
 5/25 A kérdező kommentje:
Most pedig azt mondja, hogy számoljam újra, mert már most ennél a kérdésnél leírtam 2 oldalt az ezerből.
tegnap 20:12
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom hogy mi történik de kezdj el imádkozni mert ez nem oké. Nagyon nem oké
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Olvass sokat, attól talán fejlődik a humorérzéked!
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Hívd el a sátánt kocsmázni és itasd le tátrával
tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tátratea Lucifer? ne szórakozzál már. Minek nézed sátánt, talán kislánynak?
tegnap 20:27
 10/25 Krampusz1 ***** válasza:
48%

Tedd próbára a hangot, mert nem az akinek mondja magát, csak egy a sok semmirekellő entitásból.


Ki és mikor hozta át a marsi civilizációt?

Mire szolgál és hogy működik a dzsed oszlop?

Hol van jelenleg a Frigyláda, és melyik törzs őrzi?

Kik és mikor építették a Húsvét szigeteki Moai-kat?

Melyik földönkívüli civilizációk és szövetségek vannak jelen a naprendszerben?

Stb...

A felére sem fogja tudni a választ.

tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!