Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez normális dolog, belefér...

Ez normális dolog, belefér egy vallásos embernek vagy nem?

Figyelt kérdés
Én vallásos keresztény ember vagyok és aki hiszi, hiszi aki nem nem engem ez nem érint csak úgy felmerült bennem és kíváncsi vagyok rá. Az, hogy ha valaki így a vallása valamelyik nagy alakjához vagy bármilyen alakjához, mondjuk 1 nő Jézushoz, 1 férfi Máriához mondjuk vonzódik mint nő vagy férfi, tehát szexuálisan vagy 1 muszlim nő Mohammedhez vagy Buddhista Buddhához vagy ilyenek...? Tehát tényleg csak úgy érdekel. És ezek tehát egyébként létező jelenségek?

ma 18:09
 1/8 Senior Séf ***** válasza:
49%
Erről egy gyóntatópapot faggass.
ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, nem fér bele, mivel ha az ember igazán hívő, vallásos, akkor a szxualitás alantas energiái nem fogják megmételyezni a kapcsolatát az általa csodált és tisztelt nagy alakjához, mivel így pont a tisztaság mocskolódna be tisztátalansággal.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Szia.


Én találkoztam egy olyan nővel, aki szerelmes volt Jézusba. Ezért az életét teljesen beteggé tette a tudat, hogy nem fog tudni találkozni és együtt élni Vele.

ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem férhet bele, mivel nem ésszerű. Egy keresztény életet élő józanul gondolkodik.
ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jégszív ***** válasza:
42%

#4.

"Egy keresztény életet élő józanul gondolkodik."

Vigyázz te! Nem félsz hogy rád szakad az a mennyei klozetajtó!?

ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Potyondi Gergely ***** válasza:
82%

Máté5,27-28

Hallottátok, hogy megmondatott a régieknek: Ne paráználkodjál!

Én pedig azt mondom nektek, hogy valaki asszonyra tekint [gonosz] kívánságnak okáért, immár paráználkodott azzal az ő szívében.

ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5


Kedves Jégszív.

Ugyan mi rosszat mondtam? Nem ésszerű olyasmit várni, vagy olyasmire vágyni, ami soha nem valósulhat meg.

ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az emberek nem a kinézete, vagy az itteni teste miatt szerették Jézus Krisztust. A benne lévő Szentlélek, és az Isten ereje volt az, ami miatt szerették. Azzal vitte végbe a csodákat, azzal gyógyított. Aki hitt benne, imádta az Istent, amikor találkozott vele.

Aki hisz benne, az a Mennyországba kerül, ahol másmilyen lesz, és sokkal jobb lesz, mint itt a Földön a szerelem, tehát ha vágyik rá, akkor hinnie kell benne.

ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!