Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten velem van és állítóla...

Ha Isten velem van és állítólag szeret, akkor miért történik szinte csak rossz az életemben?

Figyelt kérdés
Kezdem már feladni és elveszíteni a hitemet. 10 éve követem Istent, abból volt 2 jó évem, aztán minden elvesztettem. És jön a szarság szarság hátán. Elegem van ebből az egészből.
aug. 9. 18:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%

Az emberek zöme olyan hamis dolgoktól várják a boldogságot,"boldogulást",mint a vagyon,hatalom,siker,tudás,pedig ezek csupán rövid ideig adnak örömöt s nem boldogságot.


Kérdezz meg egy öregembert,hogy életében mely dolgok tették boldoggá!


Egészen biztos vagyok benne,hogy azok az események,amelyekben a szeretetüket élték meg,vagy őket szerették.


Mi gyarló emberek elégetjük magunkat talmi örömökért,holott a boldogság megélése ott van ingyen előttünk,melyek boldoggá tehetnének.

aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
54%
Írj privát üzenetet, szívesen imádkozom veled/érted, a helyzetedért. Isten meghallgatja az imáinkat!
aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekem szinte csak rossz dolgok történnek az életemben, sőt, ha van valami, aminek örülök, beárnyékolja valami mindig. Én nem okolom Istent. Én úgy gondolom, hogy a szenvedés a legnagyobb tanító. Hiszem, hogy Isten óvatosan bánik ezzel, még akkor is, amikor nem úgy tűnik. Én egyébként nem vagyok vallásos, csak elhiszem, hogy van Isten, és hiszek benne, hogy Ő jó és szeret. Nem vagyunk mindig a körülmények áldozatai, tennünk kell a jobb dolgokért.
aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!