Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit keresnek a "vallás"...

Mit keresnek a "vallás" rovatban- nagy arányban- isten ellenes,istentelen fórumozók? Orgazmust okoz nekik,ha beletaposhatnak vallásos emberek lelkivilágába?

Figyelt kérdés

A vallásos emberek jelentős arányban kötelességüknek érzik -a krisztusi parancs alapján- hitük megosztását és a nem keresztény vallásosok társaságot keresnek másokkal, de kicsoda bízta meg a fenti réteget istentelen viselkedésükre?....Maga Sátán a közvetlen megbízójuk?


Érdekes,hogy rendszerint névtelenül gyakorolják átkos tevékenységüket!



#kötekedés #rosszindulat #isten ellenes #lelki orgazmus
júl. 16. 20:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igaz,léteznek "keresztény kommunisták" is,mint vasbeton talpfák is.
júl. 16. 21:57
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
Számomra szórakoztatóak. Főleg mikor nulla lexikális ismerettel kritizálnak olyat, amiről fogalmuk sincs. Nem a Sátán küldi őket - a Sátán ennél jóval ügyesebb. Ez inkább modern korunk egyik jelensége: a tudás, olvasottság hiánya, illetve hogy interneten most már pár kattintással bármit meg lehet találni és kritika nélkül bekajáljuk.
júl. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Örömöt okoz egy istentelennek, amikor egy vallásos embert elbizonytalanított hitében, vagy sikerült megalázni?
júl. 17. 18:02
 24/26 Potyondi Gergely ***** válasza:

23-as:

Igen, de ha valaki élvezetet érez a bűntől, akkor ezt az élvezetet a sátán okozza.

júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Ay ember hite olyan,mint a háza.


Van alapja,védelmező falai,ablakok a szomszéd házra,ajtója a barátságos emberek beengedésére,fedele,a külső körülmények ellen.


Ha valaki-barátságos ember-koszosnak találja, ki tudja seperni kívülről?...Macerás!

Mit szól a tulaj,ha valaki sepreget a más házában kéretlenül és kívülről?


Barátságos ember az,aki az én házamat (hitemet) szemeteli,gyalázza?


Hol a helye az ilyen barátságtalan embereknek?

júl. 18. 07:16
 26/26 anonim ***** válasza:

"Barátságos ember az,aki az én házamat (hitemet) szemeteli,gyalázza?"


Esetleg oda mennek hozzád az utcán és elkezdik magyarázni, hogy a hited miért téves?

Ja azt a hívők szokták.


Ha valaki azt állítja, hogy a háza 2000m2 de valójában 10m2 sincsen akkor én gyalázom az ő házát ha kijelentem, hogy a háza jóval kisebb mint amit állít?


A hiszti az nagyon megy itt. De olvasgassátok kicsit a Bibliát inkább és próbáljátok követni. Olyan Máté 7 körül olvasgassátok.

júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!