Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit keresnek a "vallás"...

Mit keresnek a "vallás" rovatban- nagy arányban- isten ellenes,istentelen fórumozók? Orgazmust okoz nekik,ha beletaposhatnak vallásos emberek lelkivilágába?

Figyelt kérdés

A vallásos emberek jelentős arányban kötelességüknek érzik -a krisztusi parancs alapján- hitük megosztását és a nem keresztény vallásosok társaságot keresnek másokkal, de kicsoda bízta meg a fenti réteget istentelen viselkedésükre?....Maga Sátán a közvetlen megbízójuk?


Érdekes,hogy rendszerint névtelenül gyakorolják átkos tevékenységüket!



#kötekedés #rosszindulat #isten ellenes #lelki orgazmus
júl. 16. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom azt keresik itt, mint a hozzád hasonló trollok.
júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Ebben a rovatban vallásról van szó, nincs semmilyen világnézeti kikötés, hogy mely kérdésre válaszolhatok.


Ha a vallásoddal kapcsolatos racionális észrevétel számodra sértő, akkor a vallásoddal van baj. Ha nem bírod a vitát, nem kell nyilvánosan beszélned róla. Egyedül a hívők meg az ezósok várnak el különleges elbánást a véleményükkel kapcsolatban. Ha megfigyeled, sehol máshol nem jön ez elő.

júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Potyondi Gergely ***** válasza:
42%

Az egyik fő céljuk, hogy megtörjék a keresztények hitét, akik az igaz valláshoz tartoznak.


Az 100%, hogy ezt nem fogják tudni örökké csinálni, és az is 100% hogy nem vár rájuk örök boldogság, ha sosem bánják meg szívből a bűneiket.

júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
#3: azt nem kell megtörni, az magától omlik össze mint egy pókháló a szélben.
júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

# 2.


Velem kapcsolatban tudatlan vagy!


Én nem vagyok vallásos,vagy inkább Krisztus az, akit megvallok s nem vallásfelekezet! Nehéz dolgod van,ha Krisztus ellen akarsz racionális észérvet felhozni,hacsak nem az irracionális szeretetét.


Első mondatod alapján azt vélhetem,hogy istentelenség a vallásod,hisz idetartozónak érzed magad.


Igen,mélységesen zavar,felháborít,amikor egy afroamerikait nyilvánosan "rohadt nigger majomnak" nevez valaki!

Az itt jelenlévő istentelenek ehhez mérhető gyalázatosságokat követnek el renszeresen a vallásosokkal szemben.


Utolsó két mondatodra:

Olvasd vissza sértődött válaszodat és rögvest előjön a nevezett jelenség!

júl. 16. 20:51
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

"Utolsó két mondatodra:


Olvasd vissza sértődött válaszodat és rögvest előjön a nevezett jelenség!"


Ezek szerint a probléma ott kezdődik, hogy te önkényesen mindenféle téveszmét beleerőltetsz mások kommentjeibe.

júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Potyondi Gergely!


Igen,tehát az "Ördögatyától" valók.

júl. 16. 20:54
 8/26 A kérdező kommentje:

# 1.


Mi alapján ítélsz trollnak? Kifejtenéd?

Ha nem tudod,akkor rágalmazónak minősíted magad!

júl. 16. 20:56
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

"Velem kapcsolatban tudatlan vagy!"

. Egy szót nem ejtettem rólad.


Ezek után az, hogy Te címkézed sértődöttnek a válaszom, már meg sem lep. :D

júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

# 6.


Olvasd vissza sértődött 2. válaszodat!


Nem is téveszme,amit rólad tapasztaltam!

júl. 16. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!