Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szoktál imádkozni a világbékéé...

Szoktál imádkozni a világbékéért? Szavazz is lsz.

Figyelt kérdés
Ha szeretnéd, a felekezetedet is írd meg vagy a vallásodat.

júl. 14. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, minden nap imádkozom a világbékéért.
Igen, szoktam a világbékéért imádkozni, amikor eszembe jut.
Igen, szoktam. Ritkán.
Néha imádkozom a világbékéért.
Rengeteget imádkozom a világbékéért.
Még sosem imádkoztam a világbékéért.
Nem szoktam imádkozni.
Nem imádkozom a világbékéért.
Gyakran imádkozom a világbékéért.
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha lenne hitem egy felsőbb erőben, biztosan imádkoznék a világbékéért, de így, hogy nem hiszek semmi természetfelettiben, nincs kihez.

Egyébként én az az ateista vagyok, aki irigyli a vallásos embereket, a szó pozitív értelmében (tehát azt gondolom, hogy tök jó annak, aki tud hinni valami magasabb erőben, bár én is tudnék). Hívő keresztény családban nőttem fel, ha nagy volt a szar, akkor együtt imádkoztunk. És azt láttam a szüleimen, testvéreimen, hogy ők úgy érzik, tettek ezzel valamit, én meg továbbra is maradtam egyedül a nagyvilágban azzal a tudattal, hogy igen, történik most ez a szar, és nem tehetek ellene semmit.

Egyszer alkalmaztam szívmasszázst egy emberen, akinek megállt a szíve, amíg a mentők ki nem értek, és át nem vették. A lánya magán kívül volt, ami ilyenkor természetes reakció, és nekem könyörgött, mert hát én voltam ott, hogy tegyek meg mindent, mentsem meg, meg kérdezte, hogy ő mit csináljon, mert valamit muszáj csinálnia, nem tud csak állni és várni. Két befújás közt kiesett a számon, hogy hát imádkozzon érte teljes szívéből, ennyit tud tenni.

júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1. Nagyon örülök annak, hogy ezt megírtad.

Mivel azt írtad, hogy "irigyled" azokat, akik hisznek, szerintem te is szeretnél hinni.

Hadd írjak ezzel kapcsolatban neked egy ötletet, amit, ha van kedved, kipróbálsz, ha nincs, akkor nem.

Pár héten - vagy egy hónapon - keresztül minden nap csak ennyit mondj el: "Jóisten, kérlek, növeld az igaz hitem. Köszönöm."

Csak ennyit, minden nap.

Ha kipróbálod, meglátod, hogy mi lesz. Bízom abban, hogy élsz ezzel a lehetőséggel.

júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes, hogy Isten pont azt íratta le, hogy amikor az emberi politikai vezetők, kimondják hogy "béke és biztonság", akkor hirtelen pusztulás jön rájuk.

A prófécia szerint, ez lesz az egyik kezdete a nagy nyomorúságnak amiről Jézus beszélt.

júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen <3
júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Ahhoz, hogy a világbékéért imádkozhass, először Miss World-dé kell válnod. Ha férfi vagy, akkor kissé nehezebb, de jó hír, hogy ma már vannak nemváltoztató műtétek.
júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es válasz írójával szeretnék meginni egy sört.
júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az emberek csak hamis béke ígéretét tudják bejelenteni, de nem megvalósítani!

Be fogják őket csapni!

Egyedül a Teremtő képes ezt véghezvinni!

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!