Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha azt mondanák...

Mit tennél ha azt mondanák hogy egyszer kérhetsz bármit olyasmit amit a földön legalább egy embernek hatalmában áll megadni? (Tehát örökéletet nem vilagbeket se de pl. Putyintol azt hogy fejezze a háborút igen. (Ettől persze más még folytathatja).

Figyelt kérdés
Azt se kétheted hogy barmennyit kérhess.
2022. okt. 19. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy rakás pénzt kérnék.
2022. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a világot irányítók keressenek egy másik bolygót, amit tönkretehetnek.
2022. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy csak kérhetek-e vagy 100%-ig meg is kapom :D.

Viccet félretéve, azt kérném, hogy minden országban ugyanolyan jogokat adjanak mindenkinek, aki adózik (gondolom, ez még belefér, mert miniszterelnököktől lehet ilyet kérni).

2022. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak egyetlen egy embertől kerhetsz tőle is csak egyszer de azt 100%-ban meg is kapnád.

Csak az a feltétel hogy fizikailag lehetséges legyen. Pl. Ha tőlem kéred hogy fejezödjon be az ukrán háború nos én nem tudnám megoldani.nnDe Putyin igen. (És nem lenne feltétel hogy te tud kitől kell kérni azt kinyomoznak a lényeg hogy legyen olyan ember.


Az hogy minden országban ugyanolyan jogok legyenek így nem menne de egy adott országban valamilyen jogok legyenek az igen. Már ennyiben Orbánnak van ehhez elég hatalma.


Kettes Te is csak egyet küldhetnél el a francba.


Egyes mennyi pénzt kérnél?

2022. okt. 19. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzt? Jó kérdés. Pár millárdot, mondjuk egy lottóötösnyit, annyi elég, hogy a családnak már kb soha többet ne kelljen dolgoznia.
2022. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt viszonylag sokan meg tudnák adni...
2022. okt. 19. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyen vége mindenhol az "Uram-bátyám" gondolkodásmódnak.
2022. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, akkor azt kérném, hogy nálunk, Magyarországon legyenek ugyanolyan jogaik (már ha valahogy be lehet azt biztosítani, hogy ne csak 2 napig).
2022. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát asszem csak a következő választásig lehetne mert utána már más embertől fuggne
2022. okt. 19. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Én önző vagyok. Elon felezze meg velem a vagyonát :D
2022. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!