Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hithü katolikus minden nap...

Hithü katolikus minden nap néz misét? Én van, hogy csak két három hetente, ha úgy érzem be tudom fogadni.

Figyelt kérdés
Online nézem mert súlyos mozgássérült vagyok, tehát a miért nem mész templomba témakört engedjük el.. Szóval én csak akkor nézem ha be tudom fogadni, nem mindig megy, ilyenkor alig várom a elbocsátó áldást, és vége, de ha ritkábban nézem teljesen átélem ahogy kell annak meg nem látom értelmét, hogy azért nézzem, hogy "kipipáljam", hogy megvolt ma is . Én katolikus nak lettem keresztelve, de nem tartom, Bibliát olvasok! Imádkozok , és 1-2 éve online is nézem a katolikus misét. Szóval ti minden nap néztek misét? (természetesen a kérdés azokhoz szól akik értik a mise jelentőségét nézik is ) köszi.
júl. 5. 18:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10 ,köszi.


Szerintem meg ha hiszek Jézusban az is elég. A mise sokak szerint emberi találmány sőt van aki szerint bálvány imádat. ÉN NEM IGY gondolom, de szerintre

júl. 6. 18:20
 12/14 A kérdező kommentje:
Sokak szerint a mise emberi találmány és bálvány imádat. Szerintem nem de szerintem a Biblia olvasás és maga a Jézusba vetett hit fontosabb mint a mindennapi ritus.
júl. 6. 18:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Sokak szerint Jézus kitalált mese és Isten nem létezik. Sokak szerint.


Szóval te tudod, mindenki úgy hisz, ahogy akar, én igyekszem Jézust követni, még ebben is.

Csak elég értelmetlen a kérdés, esetleg önigazolást szerettél volna kapni? Ezek tudod annyira felesleges dolgok, illetve kérdések, amikor a kérdező csak egy kis vállveregetésre vágyik, hogy valaki azt mondja, "így kell tenni, jól csinálod". :)

júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen érthető a kérdés, arra voltam kiváncsi, hogy a vallási egyházi szabályok szerint a Katolikus ember minden nap nézi e. Szerintem ezzel semmi újdonságot nem mondok rengetegen azt mondják hiszik Istent, de a papokat nem szeretik mert politizál stb, templomba se mennek, de hisznek, szóval semmi vállveregetés... úgy hiszek ahogy szeretnék nem ahogy a hithü katolikus mondja, hogy elkárhozás satöbbi ha ezt azt nem csinálok ami a vallás szabály. Engem ez érdekelt aki tényleg betartja a vallása szabályait az minden nap nézi e , mert úgy tudom a vasárnapi a kötelező előirt a hétközi az nem.
júl. 7. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!