Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia végigolvasása nélkül...

A Biblia végigolvasása nélkül élhetek keresztényi életet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok rá, Jób könyvénél abbahagytam, mert kb. lehozott az életről. Kissé depresszióba is estem tőle.

Utoljára a Trónok harca volt ilyen hatással rám, azt se tudtam végigolvasni.

Pedig szeretek olvasni, de...ez nem megy.


Miért csinálja ezt Isten az emberekkel? Hogy vegyek példát erről?

Mivel érdemelte ki Jób ezt a bánásmódot? Mi lett az eltávozott családja lelkével?



júl. 2. 00:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Jégszív 14

11 vagyok

Viselkedjél.

Egy blogger véleményét bemásolod szó szerint idézőjel és forrás nélkül, majd megfenyegetsz, hogy "Próbáld letagadni!" ? [link]

júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
64%

Hogy akarsz kommunikálni Istennel ha nem olvasod a bibliát? Hogy kapod meg a választ az imáidra?


Nekem nehéz elképzelni.

júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#17-es vagyok, most látom milyen ökörséget linkeltem be, nem a mávstart-ot szerettem volna belinkelni. :) (csak épp nyaralást terveztem)

Szóval, a helyes linkek:

Paul Morris: A Biblia Isten igéje vagy tartalmazza Isten igéjét?

[link]


Pászka

[link]

júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem is egy jelentős IRODALMI MŰ, de hogy bárki is "Isten igéjének" tekintse, ..."


Miért hihetjük, hogy a Biblia Isten Szava?:

[link]

júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!