Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valakinek a halalaert imadokoz...

Valakinek a halalaert imadokoztam tegnap este es ma majdnem meghalt egy durva autobalesetben?

Figyelt kérdés

Tegnap este az tortent, hogy konyorogtem istenhez osszekulcsolt kezzel, hogy haljon meg egyik ismerosom mert haragudtam ra, mai napon pedig szinte totalkarosra tort az autoja egy balesetben o pedig korhazban van (Nincs eletveszelyes allapotban tudtom szerint)

Szerintem soha nem imadkoztam ezelott es egyaltalan nemis vagyok vallasos, kilatastalansagomba es duhombe tettem meg..

Amiota meghallottam a hirt eleg furan erzem magam..

Soha nem volt autobalesete az elmult tizen evben miota vezet..

Mit gondoltok errol? Mert en magam sem tudom mit gondoljak..

Ha en miattam tortent akkor meghalt volna nem, hiszen azt kertem?


jún. 8. 16:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Isten nem öl meg neked kérésre senkit. Azért meg van szabva hogy miért lehet imàdkozni
jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Lecke volt. Gondold ezt. Kezeld a helyén.

Tanulj belöle.

jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Potyondi Gergely ***** válasza:
80%

Már az is bűn, ha valaki egy ember halálát kívánja.

Inkább imádkozz azért, hogy meggyógyúljon, és hogy Istenhez forduljon.



Máté5,44

Én pedig azt mondom nektek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, akik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, akik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, akik háborgatnak és kergetnek titeket,

jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
42%

#1!


Majdnem jó válasz!


Isten nem öl meg senkit!


Isten,megvonja oltalmát azoktól,akik elutasítják Őt s így Sátán szabadon teheti azt,amit szeretne.(Ha figyelmesen VÉGIGolvasod Jób könyvét,ez világossá válhat számodra is.)


Amikor-akár indulatból- valakinek a halálát kívánjuk,ráhangolódtunk Sátán eszmeiségére.


Veszélyes út!


Isten kegyelmes és megbocsájt,ha őszintén megbánjuk bűnös gondolatainkat.


Amikor észrevesszük magunkon a sátáni indulatokat,csupán egy módon szabadulhatunk meg attól: Jézust követve ebben,imádkozunk az ellenünk vétkezőkért: "Atyám! Bocsáss meg nekik,hisz nem tudják mit tesznek!"


Ha az Ő követője leszel ebben, egy csodát fogsz megtapasztalni: Egy idő után a gyűlölet átfordul szeretetté.


Frenetikus tapasztalat!

jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%

"Isten nem öl meg senkit!"

Nyilván, Ádámékat sem ölte meg. Meg egy állatot, vagy növényt sem. Csak valahogy meghalódnak. Teljesen véletlenül.

Például a napraforgók is azért halnak meg, mert napimádók, és elfordulnak az igaz istenüktől.

jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
#4es nemtudom, sosem hittem igazan az ilyesmikben, de ennek ellenere engem mar 10evesen a satanizmus meg a demonok erdekeltek.. Megsem Lucifernek konyorogtem tegnap este
jún. 8. 20:49
 7/39 Lucifer-666 ***** válasza:
24%
Akkor lehet Jehovát kell kérned, ha további vérfűdőt akarsz. Bosszúálló féltékeny Isten ő...
jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

#5.


Ádámot és Évát nem ölte meg senki.


A kiűzetésük után nem ehettek az "élet fájáról" s így megöregedhettek.

930 éves korában halt meg Ádám.


Ezt írtam:0%


"Isten nem öl meg senkit!"s nem azt,hogy:0%


"Isten nem öl meg semmit!"

jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

"Ádámot és Évát nem ölte meg senki."

Ja, persze.

Csak tudod, a teremtés előtt az isten szépen eltervezte, hogyan fognak bűnbe esni, és ezért ő hogyan őzi ki őket, és ítéli lassú halálra.

Ezt EGYEDÜL Ő csinálta, és senki más!

Nem csak késsel lehet ölni, ezt az isten bebizonyította!


Vagy szerinted mi mástól haltak meg?

És ráadásul az 1000 év alatt bármikor megbocsáthatott volna, hiszen naponta imádkoztak a végtelenül jóságos istenhez.

Valahogy mégsem jött össze neki. 365 ezer alkalom alatt egyetlen egyszer sem.

jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Potyondi Gergely ***** válasza:
100%

Nem Isten tervezte a bűnbeesést.

Ádám és Éva szabad akaratukból estek bűnbe.


Isten a kert közepén lévő fával próbára tette őket, hogy vajon engedelmeskednek-e , vagy nem.

jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!