Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki a baloldali összeborulásra...

Aki a baloldali összeborulásra szavaz, az bűnt követ el? Ugyanis olyan pártra szavaz, aki nyíltan támogatja a melegházasságot, és a melegeket.

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
#50 Hol írta ezt Jézus? Forrás pls.
2022. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
12%
#51 hét főbün között irta
2022. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
A hét főbűn megfogalmazása kora középkori eredetű.
2022. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
9%
Viszont Jézus is egyetért vele
2022. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
94%

"Aki a baloldali összeborulásra szavaz, az bűnt követ el? Ugyanis olyan pártra szavaz, aki nyíltan támogatja a melegházasságot, és a melegeket."


A lopás nagy bűn mint a homoszexualitás. Így ha valaki a fideszre szavaz az nagyobb bűnt követ el.

De még sorolhatnánk hogy a lopáson kívül milyen egyéb súlyosabb bűnöket követ el.

2022. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
0%

Lopni mindkét oldalon lopnak, lásd Cseh katalin sikkasztásai, vagy Karácsony Kamu Geri városháza eladós-hazudós-pénzvisszaosztós játéka.


A jobb oldalon legalább nem engedik be a Terry Black-et, és a drag queen-eket, ádámcsutkás nőimitátorokat óvodásoknak ismeretterjesztő-érzékenyítő előadást tartani.


Óvodás kisfiam kapcsán tudom, hogy nyomulnak az ádámcsutkás nőimitátorok az óvodában, ezek nem rémhírek, hanem a valóság. Tenni kell ellene!


Ahogyan a muszlim hátterű migráns-áradat sem álprobléma, ahogyan azt a hazug baloldal hazudja folyamatosan.


"Hazudtunk reggel, délben és este" -mondta Gyurcsány Feri, a baloldal jelenlegi főnöke.

2022. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
74%
56, én nem látok sehol muszlim migránst, ádámcsutkás nőket sem, óvodák körül sem, alig van ember az utcákon a COVID óta. Hihetetlen, hogy mekkora agymosáson estél át. Amúgy a Karácsony városházi bulija teljes kitaláció, amivel szintén elkábítottak. Karácsony egy nagyon jó ember. Halk szavú, szerény, én ilyennek képzelem el a legnagyobb keresztényeket.
2022. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
0%

A muszlim migránsok egyszer megjelentek a Keleti pályaudvarnál az invázió kezdetén még, nagy tömegben beengedték őket, majd elszállították őket az osztrák határra busszal, nagyon helyesen. Azóta kerítés védi az országot az illegális, többségében muszlim hátterű bevándorlóktól.


Nyugat-Európában rendszeresen erőszakolják a nőket, terrorista gyilkosságokat hajtanak végre ártatlan gyermekek és nők ellen.


Az én óvodás kisfiamat az óvodában akarták érzékenyíteni ádámcsutkás nőimitátorok, én nem láttam őket szerencsére, csak a programjukat osztotta meg az önkormányzati óvoda (LMBQT emberek tájékoztató előadása, témák: nemváltó műtét, két apukám van, stb.), erre mi szülők tiltakoztunk, és a kiváló program így elmaradt.


Karácsony ha jó ember lenne, bevallaná, hogy nincs diplomája és nem beszél angolul. Nem hazudozna öüsszevissza, és nem tagadná le a városháza eladását sem. Ő egy halk szavú lúzer balek, a budapestiek már nem szeretik a forgalmi dugók kezelése miatt sem.


Amikor megy egy nyilvános helyre, miért megy autóval, majd a cél előtt 50 méterre átszáll biciklire? Mire ez a képmutatás? Ilyen hazudós egy jó ember? Vagy inkább egyenes?

2022. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
0%
Egyik barátom kisfia Bécsben óvodás. A gyermekek többsége arab nyelven beszél és muszlim. A beilleszkedéshez nem a német nyelv segít, hanem az arab. Azért muszály jobban beilleszkednie, mert így nem sokszor marad meg a tízóraira kapott szendvicse.
2022. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
0%
Értsd: elveszik tőle erőszakkal.
2022. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!