Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki a baloldali összeborulásra...

Aki a baloldali összeborulásra szavaz, az bűnt követ el? Ugyanis olyan pártra szavaz, aki nyíltan támogatja a melegházasságot, és a melegeket.

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
4%
#40 Már az is bálványimádás ha nem Isten meg JézusYahushua van első helyen az életedben hanem valami más
2022. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted.
2022. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
9%
#42 Nem csak szerintem hanem ez igy van
2022. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
90%
Én meg letojom. Te bajod, ha egész életedben egy kitalált baromság ennyire behatárolja az életed. Így is-úgy is meghalunk egyszer, megesznek a férgek és viszlát. Legalább a köztes időt használja ki az ember, hogy úgy éljen, ahogy akar.
2022. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
21%
#44 ez a sátan hazugsága hogy élhetünk bárhogy... Ennek vége a tüzes kemencze lesz... Jónak kell lenni különben akkor mi alapon akarsz te a mennybe jutni?
2022. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
83%

45. Azt hiszed (ha jól értem) hogy az a menny felé vezető út része hogy gyűlölködsz és gyűlöletet terjesztesz? Az hogy részévé válsz annak ami gyerekeket is öngyilkosságba hajszol (enyhébb esetben depresszió, stb)?

Krisztus szerinted részese lett volna annak ami megkeseríti mások életét?


Ha valaki itt bedőlt a sátánnak akkor az te vagy. Te vagy aki azt hiszi hogy Isten szerettét követi közben pedig csak a gyűlöletet szítja.

2022. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
88%

" ez a sátan hazugsága hogy élhetünk bárhogy..."

Ez igaz. De az, ahogyan egy átlag ateista él, az nem ellentéte annak, mint ahogyan te kívánsz élni (szent élet). Az ateisták is betartanak egy csomó szabályt, amelyek a békés társas együttéléshez kellenek. Aki ezeket nem tartja be, azok járnak a sátán útján. De ezek nem az ateisták, hanem a bűnözők. Ők élnek "bárhogy", az ateisták többnyire törvénytisztelő állampolgárok.

2022. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
90%

Ez világnézeti különbség.


De te csinálj, amit akarsz, korlátozd magad. Csak nehogy aztán kiderüljön, hogy nincs se menny, se pokol és hiába tetted amit tettél.

2022. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
6%
#46 osszekeversz engem valakivel mert en azt mondtam ha barhogy elsz akkor annak vege a pokol aki a mennybe akar jutni annak be kell tartania amit a Biblia ír anélkül a kárhozat vár
2022. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
12%
#46 Jézus világosan leirta hogy még hétkoznapi bűnök mint a torkosság, bujaság, restség, kevélység és a harag is a kárhozatba taszít és ezt az ateisták nagy része műveli
2022. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!