Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki a baloldali összeborulásra...

Aki a baloldali összeborulásra szavaz, az bűnt követ el? Ugyanis olyan pártra szavaz, aki nyíltan támogatja a melegházasságot, és a melegeket.

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
89%
Az elfogadás még nem támogatás.
2022. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
86%
Aki a fideszre szavaz, az meg a lopást, csalást, hazugságot, erőszakot, megfélemlítést, szegények üldözését, stb támogatja.
2022. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi erővel aki a jelenlegi kormányra szavaz, az is bűnt követ el, ugyanis lopni is bűn, ugye.
2022. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Lopni bűn, de nem nyíltan teszik.
2022. márc. 8. 14:04
 5/74 anonim ***** válasza:
95%

MZP azt mondta, hogy ő magánemberként és katolikusként nem támogatja a melegházasságot, de az állam nem diszkriminálhatja ezeket az embereket.

Ebből én azt vettem ki (és lehet hogy bele látok valamit a szavaiba amit nem mondott), hogy az egyházi házasságot nem fogadja el melegek között, de had lehessen már nekik polgári esküvőjük. Ebben keresztényként én nem látok kivetnivalót.

Egyébként megemlíteném, hogy nem csak baloldali pártok vannak az Összefogásban.

2022. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:
Egyházi esküvőt nyilván engedheti, mert nem szólhat bele az egyházba, de ha polgári esküvőt engedi, akkor támogatja, és elismeri normális dolognak a búzaságot. Akkor viszont nem keresztény.
2022. márc. 8. 14:10
 7/74 anonim ***** válasza:
95%

"Lopni bűn, de nem nyíltan teszik."

Most nem tudom eldönteni, hogy te tényleg ennyire buta vagy, azt élvezed, hogy ökörségekkel írhatod tele a netet, vagy valaki fizet neked ezért.

2022. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
93%

A jelenlegi kormány csak azért ellenzi a melegeket mert kellett neki egy újabb "ellenség" aki ellen tudja hülyíteni és lázítani az embereket.


Kitalál egy ellenséget akitől ő a megmentő ezáltal sok embert maga mögé állít és még közben a kamu ellenség elvonja a figyelmet egyéb dolgokról amire nem akarják hogy figyeljenek az emberek.

2022. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen nyíltan lopnak, és ha olvasol újságot, már kiszivárogtatott bizonyítékok alapján teljesen nyíltan hazudnak is, azt meg régóta tudja mindenki, hogy támogatják a gazdagokat, és üldözik a szegényeket. Alapvető keresztény értékeket rombolnak.
2022. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
86%

Oké, a lopás nyilván nincs így kimondva, hogy márpedig nekik szabad.

De a lombik klinikák nyíltan kapnak állami támogatást, nem is keveset (ugyebár a "családbarátság" nevében), viszont a mesterséges megtermékenyítés is bűn a keresztény etika szerint, méghozzá igen súlyos. (Most nem akarok ebből vitát nyitni, hogy az-e és hogy miért bűn, csak egy példának írtam.)

Nem tudsz olyan pártra szavazni jelenleg, ami valamiben ne mondana ellent a kereszténységnek. Szóval vagy el se mész szavazni, vagy szavazol egy szerinted kisebbik rosszra.

2022. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!