Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki a baloldali összeborulásra...

Aki a baloldali összeborulásra szavaz, az bűnt követ el? Ugyanis olyan pártra szavaz, aki nyíltan támogatja a melegházasságot, és a melegeket.

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
95%

29.

Körül néztem.

Így kapásból:

Oktatási rendszer bármikor össze omolhat (majd meg nézzem mit kezdenek akkor a szülők és szerencsétlen diákok). Az egészség ügyünk is egy rakás szar.

2022. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
31%
Mi keresztényileg annyira szeretjük felebarátainkat, hogy megengedjük nekik a buzulást. Ha már Isten bünteti, akkor legalább mi ne büntessük őket a Földön.
2022. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
93%
Arról nem beszélve, tele van a Vatikán is melegekkel, a papok nagy része meleg. Fidesz nagy része meleg. Ennyit erről.
2022. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:

#32 Hát az Izraeliták sem büntetik őket megengedik a bu zulast, Isten itelete van rajtuk

Majd Isten megbunteti oket

2022. márc. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
91%

19-es (18:53-as): ha csak egyházi esküvőd van, akkor jogilag nem minősülsz házasnak :)

Mondjuk gyökér is vagy, de ez a te bajod.

2022. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
95%

Ja és Kérdező: fogalmad sincs a jogról :) Visszataszító, ahogy te is összemosod a melegeket a pedofilokkal. Ha te hetero vagy, én is összemoshatlak velük? :) Nem foglak, mert nem süllyedek le a meglehetősen alacsony szintedre.

Álszenteskedj a saját köreidben, itt láthatóan nincs rá közönséged :)

2022. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, aki a fideszre szavaz, a pedofíliára szavaz!

2022. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
93%

"Mindenki jólétben él", aha:

[link]

2022. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
0%

A Biblia szerint a homoszexualitás bűn. A férfi és nő közötti házasság intézményét pedig Isten hozta létre. Aki ezt a kettőt összemossa, az egész egyszerűen nem keresztény.


A melegek szeretetteljes elfogadása nem jelenti azt, hogy a bűnös kapcsolatukat házasságnak fogadjuk el. Meg kell nekik mondani a szelídség szellemével/lelkével, hogy amit csinálnak az bűn. Az nem házasság. Az valami más. Az nem tiszta, hanem tisztátalanság. És hogy ők is meg tudnak tisztulni Isten kegyelme által. Nincsen homokos gén, senki nem születik búzának, a legtöbbször gyermekkori sérelem lehet az oka, vagy például Istentől elszakadás, bálványimádás a Biblia alapján.

2022. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
100%

1. A Biblia tiltja az olyan ruhák hordását is, amelyek különböző szövetekből vannak. Szóval azért nem kell mindent szó szerint venni, amit a Biblia mond.


2. Vannak olyan dolgok, amiket biológiának és pszichológiának hívnak. Na már most, ezeknek vannak különböző válaszai arra, hogy miért lesz valaki meleg/leszbikus/stb. Például találtak bizonyítékot a hormonális eredetre.

De tök mindegy, melyik elméletet fogadja el az ember, mindenképp érdemes mérlegelni, hogy egy több ezer éves könyvnek vagy olyan tudományos eredményeknek hisz, amelyek bizonyíthatóak.


Én speciel jártam hittanra, templomba is gyerekként. Mégis, már alsós koromban a saját nemem felé orientálódtam. És nem volt semmilyen traumatikus élményem, nem imádtam bálványt.

2022. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!