Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik Istenben hiszel?

Melyik Istenben hiszel?

Figyelt kérdés
Én keresztény-Református vagyok, de nem ebben hiszek. Nem hiszek a Bibliában mert 80%-a manipuláció, félelem keltés. Abban az Istenben hiszek aki nem mindig a bűnbánatra indít meg hogy bábu legyél, hanem szerintem az igaz Isten egy szerető aki szereti az embert, elfogadja úgy agogy van ha meleg akkor meleg, és kész. Szerintem ő az igaz Isten
2021. febr. 8. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Szia.Egyikben se mert nincs.Üdv Nietsche.
2021. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Úgy gondolom jelenleg nincs Isten. Lassan 1-1.5éve ateista vagyok. Lehet idővel változom de most ha racionálisan belegondolok...xd
2021. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
8%
aki b*zi az a pokolra jut!!! meg az is aki ilyen hamis istenekben hisz
2021. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Egy Isten van. Csak minden féle egyház másképp (még ha egy kicsit is) közvetíti a szavát.
2021. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Én nem hiszek "hamis meg nem hamis" istenekben. Inkább amolyan gravitáció szerű univerzális életerőben amit lehet akár istennek is nevezni.
2021. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Egyikben sem.
2021. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A magam istenében.
2021. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Az élet forrásában hiszek, aki a Bibliát mint üzenetét ihlette az emberi teremtményei számára. Aki Jézus, a megváltó királyunk Istene is.
2021. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Isten belül keresendő, másképp nincs értelme.
2021. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nevezték már a keresztényeket és en bloc a keresztény vallást arrogánsnak, de hogy valaki egy kalap alá vegye magát Friedrich Nietzschével csak azért mert ateista azért egy egészen más liga...
2021. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!