Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten királysága?

Mi Isten királysága?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 07:13
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

10."Nem zavar"mert Istennek van egy királysága ès ennek a királyságának a terme.

A minta ima is jelzi"Jőjjön el a királyságod.Legyen meg a te akarod."


Ne fèly nincs benne szobrok festmènyek mint ahogy írja is a tízparancsolat"semmihez hasonló ami a földőn van,a föld alatt ès az ègben.

Ès a tanulmányozás a bibliábol van nem a bibliat nèlkülöző szentháromságbol pld.pokol kinzásai,tisztitótüz stb .

2020. okt. 7. 06:56
 12/41 Kései Sirató ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező! Folyamatosan képzelődsz velem kapcsolatban, azt képzeled, szobrokhoz imádkozok, írtam én ilyent?

A Miatyánkban nem az van, hogy jöjjön el a te királyságod, hanem az, jogy jöjjön el a Te országod.

Ha királyság termeket akart volna Isten , akkor erről lenne legalább 1 szó a Bibliában. Az meg, hogy nem hisztek Jézusban , sem a Szentléleken, szintén arra utal, hogy nem ismered a Bibliát.

Jézus Isten volt, mielőtt emberré lett, ez tisztán le van írva. Ha szerintetek csak az Atya Isten, akkor kinek mondta többes számban, hogy teremtsünk embert a mi képünkre? Rögtön a Biblia elején van ez, a teremtésnél.

Szóval, visszatérve a királyságteremre, ezt ki találta ki?

2020. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%
#12 Egyik biblia forditásban királyság szerepelt az ország helyett szóval te valamit benéztél. Nálam van az a biblia
2020. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Kedves.12."Nem hiszel Jèzusban ès a szent szellemben"Leht,hogy hüsègesebbek vagyunk hozzuk mint te.

Íme.

[link]


[link]


Az,hogy a Szent szellemet ès Jèzust Istennek nevezed az nem jelenti,hogy hü vagy Isten szavához ès maradèktalanul betöltöd,mert Isten szava nem ír a Szentháromságrol ès mèg kevèsbè a hazugságairol.

Idèzd,hol mondta Jèzus,hogy Isten vagyok,vagy hol irja,hogy a Szent szellem Isten.

Ezekkel a teremtő lètező mindenhatósága van lekicsinyitve.

Ha nincs igazam cáfold meg.

2020. okt. 7. 10:41
 15/41 A kérdező kommentje:

16.Èn semmi rosszat nem èrzek sem katolikusok iránt sem a papok iránt,mert Isten előtt az èletük drágább mint,hogy èn rossz èrzèseket táplálnèk irántuk.

De,hogy egy hamis tanittással táplálni őket ès fèlrevezetni Isten szavától úgy a papokat mint a hívőket,a bibliában nemlètező Háromsággal,az mar nemtetszik,ès szoszerint a hamis tantètel.

Nekem pedig hiába irogatsz olyat ami nem igaz rám mert ezzel igazolod magadat a hamis tantètelből.

2020. okt. 7. 12:13
 16/41 Kései Sirató ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező! Hamis, és csupán emberi tanítás az, amiben hiszel.

Amit beidéztél, az azt bizonygatja, hogy Isten maga a Szentlélek, vagy Szellem.

Gondold végig újra: Ha Isten maga a Szentlélek, akkor kinek mondta, hogy teremtsünk embert a MI (ez legalább 2 személy, de a teljes Biblia alapján tudjuk, hogy 3) képünkre?

Ehhez hasonló tévtanításokban hiszel.

Te sem tudod, ki volt az az ember aki a királyságterem szót kitalálta.

Miért nem nézel ennek utána? Azt hitted eddig, hogy ez bibliai tanítás?

Érdekel a Biblia, az igaz tanítás? (egyetlen vallásról sem akarok írni, csak a Biblia, ami Isten szava, ez érdekel-e téged?)

2020. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Kedves.18:"Te sem tudod ki volt az az ember aki a királyságterem szót ki kitalálta"

Nem is gondolkodtam ès nem is gondolkodom rajta.Ugyan is Jèzus sok helyen imádkozott ès tanított,nemcsak templomba de ott is.Èn úgy látom a templomot akarod kihangsúlyozni a külömböző összejövetelekre.Nem,az apostolok is tanítottak mindenütt de nemcsak a tempomba,de ott is.Ök mint Jèzus,házról házra jártak hirdetve a jó hírt ès amikor találkoztak akkor nem kerestek egy templomot sem egy különleges helyet,mindenkor kaptak helyet maguknak,ha kell házaknál is.

Most,hogy a Tanúk királyságteremnek nevezik az összejöveteli helyet,mièrt baj.

Nevezhettèk volna zsinagogának is,a lènyeg mit tanulnak,azt amit Jèzus ès az apostolok,ès ez szívből jötteke.

Ha nem igaz a tanitás a Biblia mellőzve van akkor az Istent ès a Fiat tesszük próbára.

Milyen nevet adnal a királyságterem helyett,add azt a te dolgod,a tanúk ezt adtak, mi a bűn benne?

2020. okt. 7. 14:04
 18/41 A kérdező kommentje:

16 Szèpen meg cáfoltad a bejegyzèsemet,"hogy vagy megkurt egy pap tèged"ez alja annak amit a gyik-en olvastam.

Kèpzeld minden pap mindenkit nem kúr meg.Mostanig a tanúkkal hirdetni voltam,háromszor papilakon voltunk mert beleesett a házról házra vègzet munkkánkban.Kèpzeld,nem kurtak meg senkit,vendègszeretettel fogadtak,tisztelettel beszèlgettek mikőzben kedvesen megvèdtèk a hitüket,nèhol igazat adtak.

Jehova nèvre az egyik azt mondta tudja,hogy Ő az Isten de ha a templomba kimondom kèt nap mulva"itt se vagyok".Kèrdeztük mièrt azt mondta" mert elkergetnek".Igen,az embereket bujtogassák az olyan pshiès betegek mint te.


"Èn,pedig anyádat okolom,hogy egy ilyen korcs embert nevelt a világra"


Most erre a bejegyzőktől kèrek vèlemènyt akik az ilyen metalitást elkerülik.


Most a vallásodra nem lehet fogni az alpári viselkedèsedet mert amièrt nem èrtünk egyet a Biblia alapján egyesekkel,azèrt a bibliábol vèdik a hitüket.


Tovább nincs is amièrt az időmet használjam rád,mert te mar magadról mindent le irtál a 16 bejegyzèsedben.

Rontod a kv.ázsioját mèg akkor is ha az igazat èn is megírtam rolla,mert többször írtam,nem a papokkal ès az emberekkel van bajom az egyházban hanem a 2000 èves hibás tantètellel,amit nem akarnak kijavítani.

Gyógyítsd magad,hogy az emberek elfogadjanak,mert Jèzus azt is mondta,hogy "nem elèg,hogy a tièid elfogadnak",másokra is szüksèged van,ebben a világban.

2020. okt. 7. 19:34
 19/41 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ti azt hiszitek, hogy Jézus már eljött másodszor, elkezdődött az ő királysága?
2020. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

És még a neveket sem tudod megkülönböztetni egymástól 😂😂😂😂

Milyen 16 bejegyzés te gonosz, katolikus gyűlölő analfabéta? 😂😂😂😂

Még úgy sem tudod az embereket megkülönböztetni, hogy ki van téve a nevük 😂

Ja kérem, ha azt hiszed, hogy itt egy ember írkál több regisztráció alatt, akkor tévedsz, de csak magadból indulsz ki mert te vagy ennyire sunyi. Más nem ilyen.

2020. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!