Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten királysága?

Mi Isten királysága?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 07:13
A kérdező szavazást indított:
Királyság
Isten
3 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%

"Mi Isten királysága?" Egy beugratós JT-kérdés. Figyelmet generálsz, utána a válaszadók agyát mosod.


Jó szórakozást!

2020. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 MBbpg ***** válasza:
81%
Én azt nem értem, mi értelme ennek a szavazásnak
2020. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
És a vadállat feje nagy lesz, és fekete, és minden egyes szeméből élő teremtmények vére fröcsög majd szerteszét! Aztán egész Babilon felülemelkedik majd, jön egy háromfejű kígyó, és az egész földkerekség vakítóan kifényesedik mint egy lakkcipő, vagy ilyesmi! És az oroszlánfejű sas lófarkú hátán énekelni kezdenek!
2020. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Olyan hely ahol noé lót meg többi cinkostárs piknikezik
2020. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Kései Sirató ***** válasza:
83%

ISten a szívünkben él, feltéve, hogy beengedjük oda. Ott van az Ő királysága.

A JT-k hatalomra vágynak? Mire jó a királyság-terem duma is? Sehol nincs ilyen a Bibliában - ebből látom, hogy butaság.

2020. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

"Mire jó a királyság terem"

Ott nem latinul tartják,bálvány szobrok között a Biblia tanulmányozást,hanem pld.a magyaroknak magyarul szerbeknek szerbül,festett kèpek ès szobrok halmaza nèlkül akik elejèbe rendre letèrdeltek.

Láttad volna Jèzust ès az apostolokat latinul a szobrokközött beszèlgetnek ès egymást nem èrtik.

2020. okt. 6. 21:04
 7/41 anonim ***** válasza:
75%
A szavazásodat sem lehet érteni. Minek csináltad? Amúgy a katolikus egyház nem latinul misézik, ezt már többször leírták neked. Nem emlékszel?
2020. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

De ezerkilencszáz èvig latinul misèztek,de te szeretnèd figyelmen kívül hagyni.

Ha a komunizmus nem dőlt volna meg már oroszul misèznètek.


Mègis a Latin mise jobban felszált Istenhez?

2020. okt. 6. 21:50
 9/41 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig nem vagyok katolikus, hiába mocskolsz. És annyira végtelenül buta vagy, hogy már nekem is fáj, nem csodálom, hogy mindenki más is kiborul az ostobaságod miatt. Ha a kommunizmus nem dőlt volna össze, akkor mise se lenne.
2020. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Kései Sirató ***** válasza:
76%
Nem a kérdésemre válaszoltál. Miért nem imaháznak, gyülekezetnek, templomnak hívjátok a tanulmányozásotok helyszínét (tudom: szigorúan az anyanyelveteken tanulmányoztok, ami nem baj), miért királyság-terem? Nem zavar, hogy a Bibliában nincs ilyen szó?
2020. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!