Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért néznek le ezért?

Miért néznek le ezért?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és zsidó. Ha bárhova elmegyek bulizni stb. és ha ez kiderül akkor egyszerűen már szóba se állnak velem.Suliba is ez a helyzet. Nincsenek barátaim se senkim. Senkinek se ártottam semmivel még is ez van... Magányos vagyok:S Mit csináljak?
2010. júl. 20. 23:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az emberi önzés miatt van, és bosszú bosszút szül alapon...de nem veszik észre az emberek, hogy a megértés, elfogadás, megbocsátás a megoldás ezekre a problémákra. Minden népben vannak rossz indulatúak, és a vicces, hogy tévedésben vannak, mert azt hiszik ez a helyes. Nem kell aggódj, nemsokára megoldódik e probléma, globálisan. Az emberek érzik már, hogy a gyarlóságnak pusztulnia kell. Egységben az erő, de az egység alapja a szeretet. Egy a lényeg, azért mert a másik ilyen, te NE légy. :)


üdv és türelem.

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 kayl18 ***** válasza:
44%

ezért utálnak

http://www.youtube.com/watch?v=zK0paj_hFWw

meg még van 1 pár videó, ha részletesen keresel googleban, láthatod, hogy sok ilyen videót kitöröltek

bocs hogy ezt mondom, de én nem tisztelem a zsidóságot, persze vannak nálatok is normális, átlag emberek, de amit az eli művel az borzalom és ezért van az, hogy inkább nem is barátkozunk veletek és a romákkal, az Usát is Izrael irányítja, ez tény, bizonyítékom is van rá, új világrendet akarnak, de kérdem én, minek?

olvastam talmudból részleteket és ott is teljesen szembe mentek a Bibliával, nem mintha én nagy keresztény lennék, mert Isten nem létezik, legalább is nem személyként kell elképzelni, ha nagyon belemélyedsz a youtubba, láthatsz olyan videókat amikből kiderül, hogy az összes kormány mögött 1 elit áll, akik kedvükre azt csinálnak a világgal amit akarnak, persze csak szép lassan, nehogy bárki gyanút fogjon, a forintot is ők gyengítik.

már azon sem lepődnék meg ha kiderülne, hogy az elitet is valakik irányítják

na a lényeg, hogy lehet nem te tehetsz arról, hogy mindenki elfordul tőled, de a zsidó kormány nagyon is tehet róla

2010. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Amit most mondok neked lehet meg fog döbbenteni, de előbb utóbb érdemes lesz ezzel szembesülni.


Zsidók nincsenek. A Zsidó hit, egy vallás. Ha te abban hiszel 100%-ig, akkor az a vallásod. De származásilag nem lehetsz zsidó te sem, meg a szüleid sem. Izrael fiai, akik Jákob leszármazottai, elkeveredtek, és feloldódtak a világ nemzeteiben. Ennyi erővel mindenki lehetne zsidó. De ha lennének is ilyen leszármazottak, akkor sem lennének feltétlen zsidók, csak ha azt a hitet követik. Vagyis a kettő két külön dolog.

A szüleid őse, valamikor betérhettek a zsidó hitbe, de ettől még ugyan abba a nemzetbe tartoznak ahonnan származnak. Lehet a Kaukázusról származnak, mert ott régen betértek sokan a zsidó hitbe, és onnan később elvándoroltak, és a közöttük lévő ateisták vándoroltak ki Palesztinába. Vagyis a zsidó az nem nemzet!


Sajnálom, hogy lenéznek, de te erről nem tehetsz! Sajnos azok akik zsidónak vallják magukat(valójában nem azok)nagyon sokat ártanak a világnak azzal, ahogy viselkednek. Neked, van lehetőséged, hogy ezt a rossz képet megváltoztasd. Legyél egy jó példa! :)

2010. júl. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem van egy zsidó osztálytársam, és senki nem közösíti ki. A kérdezőnek: Ha magányosnak érzed magad, akkor én szívesen benne lennék, hogy levelezzünk/e-mail-ezzünk.
2010. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!