Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért néznek le ezért?

Miért néznek le ezért?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és zsidó. Ha bárhova elmegyek bulizni stb. és ha ez kiderül akkor egyszerűen már szóba se állnak velem.Suliba is ez a helyzet. Nincsenek barátaim se senkim. Senkinek se ártottam semmivel még is ez van... Magányos vagyok:S Mit csináljak?
2010. júl. 20. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hogy derül ki?
2010. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pl.: elmondja neki valaki
2010. júl. 21. 00:08
 3/24 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.


Alapban most egyrészt van most egy ilyen negatív tendencia Magyarországon, ez van.


Másrészt elgondolkodtató hogy vallásodról hogy szereznek tudomást egy bulin vagy bárhol?

Félre ne értsd itt nem a zsidóság a kérdés, de egy bulin én senkiről nem tudom, hogy katolikus, református, muzulmán, vagy budhista.

Ha valaki viszont hivalkodóan vallásos (ismét független zsidóságtól), akkor az bizony irritáló.

2010. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
17%
Ránézésre látszik.:D Jó kérdés. A zsidók miért nézik le a magyarokat? Meg minden egyéb többi népet? Mert ZSIDÓK? Ja. Lehet, hogy nem is azzal van baj, hogy zsidó vagy. Lehet, hogy a személyiséged nem túl megnyerő. Bocs, ha megbántottalak, én csak azt mondom, amit látok, nekem is van zsidó ismerősöm...
2010. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Aha. Értem.

Nos ha ebben a korban az iskolában valaki kap negatív bélyeget (nálunk is volt ilyen és nem vallásért), akkor sajna ezt csak kijárni lehet, mert az iskola végéig ez lesz.


A legjobb ha bulizni nem az iskola társaiddal jársz, mert a csorda szellem miatt ők már váltani nem tudnak.

2010. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
katolikus vagyok. evangélikus ex apja egészen addig imádott, amíg ez ki nem derült...:S vanngak emberek, akiknek elsődleges kérdés. felteszem nem Dávid csillagos fejdíszben szalad a kérdező, és ezért zavarja, hogy diszkriminálják. vallás alapján nem ítélek, hacsak nem 3 éve létező szekta keres főpapnakvalót-.-" járj vallásos közösségbe, vagy keress intelligensebb és sokoldalúbban művelt barátokat.
2010. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem hordok Dávid csillagot sehol átlagos lány vagyok és általában mindig kerülöm ezt a témát. Deutsch a vezetéknevem innen is lehet következtetni...
2010. júl. 21. 00:38
 8/24 anonim ***** válasza:

A hibás jelenségek elleni küzdelem során a dolgok természéténél fogva számolnunk kell ellenkező előjelű túlzásokkal is. Ennek a sajnálatos, ám természetes jelenségnek vagy Te is az áldozata. Eddig az uralkodó kurzus a nagyon zsidópártoló, holokauszton permanensen sápitozó, a magyarság nemzeti értékeire tojó vadliberalizmus volt. Most ez megfordult, és a nép jogos haragja az eddigi zsandárjai ellen fordult. Sajnos nem veszik észre, hogy nem minden zsidó ilyen, és sokszor igazságtalan megkülönböztetés érheti az embert. Ezt tudni kell sajnos kezelni.


Ha gondolod, dobj nekem egy emailt, talán tudok segíteni tippekkel.

2010. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

Talán beszélgethetnénk. Én egy hasonlóan lenézett csoport tagja vagyok, és mindig is érdeklődtem a zsidó vallás iránt. Ha gondolod.

Ha nem akkor csak annyit tanácsolok hogy barátkozz más zsidókkal, esetleg kérd meg a szüleid hogy irassanak zsidó iskolába. Ha úgy érzed hogy totál nem tudsz boldogulni ebben az országban akkor költözz el Izraelbe ha felnősz.(Remélem erre nem kerül sor)

Ja és ne is gondolkodj azon hogy áttérsz egy másik vallásra.(Legalábbis azért ne térj át mert lenéznek.)

És mindig gondolj arra hogy jobb vagy mint bármelyik antiszemita kis köcsög.

2010. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Én az ilyen jellegű dolgoknál ha az orrom alá dörgölik, egyszerűen nem foglalkozom vele, vagy visszakérdezek, hogy na és akkor mi van. Mármint én nem vagyok zsidó, de aki kellemetlenkedni akar, az mindig talál valamit, amibe bele tud kötni.

Hülye emberekkel nem kell foglalkozni. Keress magadnak normális társaságot, és velük járj bulizni.

2010. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!