Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A melegség bűn? Tényleg a...

A melegség bűn? Tényleg a pokolra kerülnek?

Figyelt kérdés
Mert hogy ezt mondják hogy a melegek a pokolra kerülnek... De hát Isten teremtett minket annak amik vagyunk
2010. júl. 15. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
55%

A Bibliát nem hamisították meg, ez csak egy szélsőliberális mendemonda, amit persze bizonyítani senkinek sem sikerült.


Mellesleg attól, hogy ezt Vona Gábor vagy Tóth Pista mondta, a lényeg, hogy igaz: nem engedünk át szép szavakat a természetjoggal ellentétes bűnös gyakorlat jellemzésére. Van arra rendes szó: homoszexuális, ennyi és nem "meleg". Ez csak ilyen eufemizmus, mint a cigány -> roma.


De ezt a polkorrektkedést ki kell röhögni és le kell szarni.

2010. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
31%

A Bibliát akkor sem Isten írta, akkor meg ne jöjjön senki nekünk azzal a dumával h ez Isten akarata!!!


Ja és MELEGEK vagyunk és azok is maradunk és így fogjuk magunkat hívni, mivel melegség van a szívünkbe, nem gyűlölünk senkit, pláne nem azért amiért nem tehet... és melegséggel árasszuk el az egész Földet!!!!! úgyhogy ezért vagyunk MELEGEK :))


"Inkább vagyok egy feltűnő bu.zi, mint egy jelentéktelen szürke hetero."

2010. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
31%
Látod? Én mondtam, hogy ezt ti élvezitek, és ti választottátok...:(
2010. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
31%

NEM!!! lehet h vannak olyanok, akik ezt válasszák, de szerintem ez lehetetlen már csak BIOLÓGIAILAG, mivel egy férfi ha nőhöz vonzódik, akkor ha akarna sem tudna férfit úgy szeretni, mint egy nőt... de ha egy férfi férfihez vonzódik, akkor nem tudna szeretni semmiképpen sem nőt - próbáltam, tapasztalatból mondom...


"Inkább vagyok egy feltűnő bu.zi, mint egy jelentéktelen szürke hetero." -ezt más ember mondta, de úgy értettem, hogy AZT, AKI VAGYOK NEM FOGOM LETAGADNI!!! Hogyha ilyen vagyok, akkor azt vállalom!!!


erről ennyit...

2010. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
47%

de ha egy férfi férfihez vonzódik, akkor nem tudna szeretni semmiképpen sem nőt - próbáltam, tapasztalatból mondom...


azért mert beteg vagy...

2010. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
52%
Te vagy egy nem normális homofób gyűlölködő ember!!!!!!!! Az egyház azt mondja ne gyűlölj senkit!!!
2010. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 világvége1 ***** válasza:
Nem bűn a homoszexualitás.
2020. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!