Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A melegség bűn? Tényleg a...

A melegség bűn? Tényleg a pokolra kerülnek?

Figyelt kérdés
Mert hogy ezt mondják hogy a melegek a pokolra kerülnek... De hát Isten teremtett minket annak amik vagyunk
2010. júl. 15. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 A kérdező kommentje:
mag nagyapám is aki mélyen vallásos is azt mondja hogy aki embert ölt az is juthat a menybe mert ez attól függ hogy milyen életet élt... de azt ő nem tudja hogy meleg vagyok
2010. júl. 15. 21:00
 2/68 anonim ***** válasza:
51%
nincs isten.
2010. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
23%
Irány a pokol
2010. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
52%
Isten nincs,de ha lenne is,akkor sincs köze ahhoz, hogyan éled a szerelmi életed. Nem bűn.
2010. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem bűn, genetika. Aki meleg, feltehetőleg nem maga akart az lenni, nem úgy megy ez, hogy "Nah, én holnaptól meleg leszek!". És amúgy nem vagyok hívő, szerintem pokol sincs, ha mégis, már miért kerülnének oda a homoszexuálisak? Ők is emberek, és ők is lehetnek jó emberek. :))
2010. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Hát ez télleg hasznos válasz volt. Köszönöm ^^
2010. júl. 15. 21:13
 7/68 anonim ***** válasza:
48%
Én nem törődök vele, hogy ki jut a pokolra, ki nem. Viszont a homoszexualitás a legalapvetőbb fajfenntartó tulajdonságunkat tiporja el. Szerintem kifejezetten természetellenes, ezért valamiféle erkölcsi bűnnek is mondható, bármilyen kegyetlenül hangzik. Persze jó emberi tulajdonságok mellett az ember szíve meglágyul, hiába búza az illető. Amúgy meg értelemszerűen bűn is a legtöbb vallásba.
2010. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
76%
ha a kinti 35fokra gondolsz, akkor nyugi, nem lesz belőle semmi baj...
2010. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
58%

Olvasd el: [link]


Ter 2,18 – „Nem jó, hogy az ember egyedül van.”

Ter 2,18 – „Alkossunk hozzá illő segítőt is!”

Ter 1,27 – „Férfinak és nőnek teremtette őket”.

Ter 1,28 – „azt mondta nekik Isten: Szaporodjatok, sokasodjatok”

Ter 2,24 – „Ezért elhagyja a férfi apját és anyját, a feleségéhez ragaszkodik.”

Lev 18,22 – „Férfival ne hálj asszonnyal való hálás módjára: undokság az!”.

Lev 20,13 – „Ha valaki férfival hál együtt, úgy, ahogy asszonnyal szoktak együtt hálni, ez utálatosság, amelyben mindketten részesek”

Róm 1,27 – A homoszexualitás ocsmányság, eltévelyedés, és természetellenes.

1Kor 6,9 – „férfiakkal paráználkodó férfiak… nem részesülnek Isten országában”.

2010. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
42%

Hát szerintem a 'melegség', (de van erre szép magyar szó több is pl: buz.iság, kö.csögség) nem bűn ha a környezetre gondolsz: ha mindenki b.zi lenne akkor kihalna az emberiség és nem lenne több környzetszennyezés.

Viszont az emberiségre nézve bűn, mert annyira belemagyarázzák már a gyerekekbe is hogy az normális (pedig nem az hanem egy nagyobb elmezavar) hogy azokból is b.uzi meg lesz.bi lesz akikből lehet hogy nem is lett volna, erre jó példa az a szabály(nemtom hogy végül meghozták e vagy csak akarták) hogy a gyerekek az óvodában nem játszhatnak papás mamást mert akkor lehet hogy a fiú fiúnak, a lány pedig lánynak érzi magát.

A másik meg a b.uzi felvonulás, hogy nem elég nekik hogy együtt élnek, ők még több jogot akarnak,( most nem elemzem a házasságot meg az örökbefogadást mert szerintem ki**szott undorító.) Ilyen alapon lehetne nyálcsorgatók felvonulása.

2010. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!