Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést, mert rendkívül igazságtalan a megítélése a magyar társadalomban. Nehéz azzal mit kezdeni, hogy van aki tényleg olyan buta, hogy egy kicsit temperamentumosabb hangnemet nem tud befogadni. Mármint... Feltételezem nem érti jut el a tartalmáig, sose olvastam olyat, hogy "Nem, Puzsérnak nincs igaza, mert ne fogjon össze a bal oldal és a Jobbik, osszuk meg még jobban a magyar társadalmat" vagy "Nem, szerintem ne legyen választójogi cenzus, mert továbbra is szeretném fenn tartani a NER-t, hogy minden évben megvesztegetem a komplett cigányságot"... Senki se ezt mondja, mindenki azt mondja, hogy "Csak kritizálni tud". És akkor mi van? Mióta van Puzsér azóta van normális közélet az országban. (Jó ehhez a Simicskának is össze kellett veszni Orbánnal). És azon kevesek egyike, akik önazonosak, és következetesek Magyarországon. Véleményem szerint már-már médiatörténet az ő felbukkanása. Most őszintén ki nézné a Szabadfogást Puzsér nélkül? Fel nem foghatom, hogy mivel érdemel ki ez az ember ekkora gyűlöletet, holott - oké, cenzuspárti - de az ilyen segghülye, kulturálatlan embereket ki tekinti embernek...? Most őszintén? Ki viszonyul úgy egy normális, kulturált emberhez, mint egy olyanhoz aki szerint 4 lába van annak az asztalnak, ami nem szék ellenben kecske? Mert ezeken az embereken (meg a hajléktalanokon) mindenki gondolkodás nélkül átlép és tényleg ő érdemel ennyi mocskot, csak mert nem támogatja a hatszor tíz a huszonharmadikon havi nyugdíjat? Én csak ilyen demagóg, ellenérvekkel találkozom. Közel se értek vele egyet mindenbe, de tisztelem és nagyobb ellenérvem van annál, mint hogy indulatosan beszél

2017. jún. 19. 15:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Amúgy tudom én, hogy nem jogos a személyeskedő kérdés, hogy mit tett le az asztalra. És igen, bárkinek lehet véleménye. Na, de onnantól kezdve, hogy saját műsora van, azért igenis felmerül, hogy mit tett le az asztalra, vagy legalábbis, hogy ilyen képesítése van adott témában. Mert az, hogy bárki mondhat véleményt az a Facebookon igaz, vagy itt a GYK-n, de a tévében azért BÁRKINEK ne legyen már véleménye. És valahol mégiscsak igaz Leonard Bernstein mondása, hogy "Jártam már szerte a világban, és sehol nem láttam kritikus szobrát, mindenhol csak művészekért".
2019. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én sok kulturált és érvekkel jól megfogalmazott kommentet is láttam azért ellene. Nem igaz, hogy senki sem ír ilyet. A Sznobjektív alatt, a saját Facebook oldalán, a 444-en.
2019. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!