Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést, mert rendkívül igazságtalan a megítélése a magyar társadalomban. Nehéz azzal mit kezdeni, hogy van aki tényleg olyan buta, hogy egy kicsit temperamentumosabb hangnemet nem tud befogadni. Mármint... Feltételezem nem érti jut el a tartalmáig, sose olvastam olyat, hogy "Nem, Puzsérnak nincs igaza, mert ne fogjon össze a bal oldal és a Jobbik, osszuk meg még jobban a magyar társadalmat" vagy "Nem, szerintem ne legyen választójogi cenzus, mert továbbra is szeretném fenn tartani a NER-t, hogy minden évben megvesztegetem a komplett cigányságot"... Senki se ezt mondja, mindenki azt mondja, hogy "Csak kritizálni tud". És akkor mi van? Mióta van Puzsér azóta van normális közélet az országban. (Jó ehhez a Simicskának is össze kellett veszni Orbánnal). És azon kevesek egyike, akik önazonosak, és következetesek Magyarországon. Véleményem szerint már-már médiatörténet az ő felbukkanása. Most őszintén ki nézné a Szabadfogást Puzsér nélkül? Fel nem foghatom, hogy mivel érdemel ki ez az ember ekkora gyűlöletet, holott - oké, cenzuspárti - de az ilyen segghülye, kulturálatlan embereket ki tekinti embernek...? Most őszintén? Ki viszonyul úgy egy normális, kulturált emberhez, mint egy olyanhoz aki szerint 4 lába van annak az asztalnak, ami nem szék ellenben kecske? Mert ezeken az embereken (meg a hajléktalanokon) mindenki gondolkodás nélkül átlép és tényleg ő érdemel ennyi mocskot, csak mert nem támogatja a hatszor tíz a huszonharmadikon havi nyugdíjat? Én csak ilyen demagóg, ellenérvekkel találkozom. Közel se értek vele egyet mindenbe, de tisztelem és nagyobb ellenérvem van annál, mint hogy indulatosan beszél

2017. jún. 19. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Egy nárcisztikus félőrült megmondóember, aki képtelen az övétől különböző véleményt elfogadni.
2017. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Ennek az embernek van saját műsora? Atyám...

Egyébként bizonyos dolgokban igaza van, de még ez sem változtat azon, hogy alapjáraton egy bunkó paraszt, akinek a szája akkora, mint a bécsi kapu és úgy gondolja, joga van olyan embereket is a sárga földig aláznia, akik jóval többet tettek le nála az asztalra.

2017. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb dologban, amiről beszél, egyetértek vele, így nem nehéz kedvelnem. Azt is szívesen meghallgatom, amiről ő mást gondol, jó követni a gondolatmenetét, még ha én másképpen látom is azt a dolgot.

Ragaszkodik ehhez a stílushoz, pedig valóban, sokakat éppen ez riaszt el attól, hogy egyáltalán komolyan meghallgassák. Hozzám meg éppen ez juttatja el azokat a témákat is, amikről szeretném ha némi fogalmam lenne, de nem igazán tudok rá odafigyelni. Az ő stílusa fenntartja az érdeklődésemet akkor is ha az adott téma száraz, kevésbé érdekes, így az is csak eljut hozzám.

Szóval, Robi nagy kedvencem, mindent megnézek, meghallgatok tőle. Kivéve talán a focit, az még puzsérsággal fűszerezve sem válik érdekessé számomra. :)

2017. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én ugyanígy vagyok vele... A focival kapcsolatban egyébként érdekes dolgai vannak, de nem írom le mert leégetem.... Na jó. De. Két dolgot hallottam: Azt, hogy a meccs végén ne legyenek tizenegyesek, csak végjáték. Ez még oké. Aztán később azt is mondta, hogy először legyenek a tizenegyesek és utána a rendes játékban az azt megnyerő csapatnak legyen gólelőnye... Ez hülyeség, aláírom
2017. jún. 19. 16:44
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem olvastam el, amit a kérdés után írtál, de a kérdésre válaszolok.


Még ha le pontozol kedves kérdező akkor is. Szerintem rettenetesen idegesítő személyisége van. Én a beszélgetős veszekedős műsorából néztem párat és azt kell mondjam, hogy van sok olyan nézete, amivel egyetértek.


De egyszerűen ellenszenves, mert lenézően beszél másokkal. Egy rossz vitapartner, ráadásul idegbajos. Semmiben sem nézi a másikat, simán túl ordibálja, tipikusan az az ember, aki azt hiszi, hogy igaza lesz, ha túlordibálja a másikat. Tehát bizonyos nézeteivel egyetértek, de mint ember, nekem idegesítő.

2017. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Az a véleményem, hogy ha valódi rendszerváltás lett volna 89-ben, már akkor megjelent volna a magyar médiában az az ember, vagy emberek, akik úgy reflektálnak a közéleti témákra, mint P.R., vagy Horváth O.. De úgy látszik, ehhez kellett az internet, a Y.T..

Az ő generációjából nem is ismerek mást, aki felveszi a kesztyűt a polkorrektség, a média igénytelenség, az áradó szenny ellen, ami a mai közéletet fertőzi.

Nyilván vegyes a megítélése, mivel sok olyan közéleti személy tyúkszemére rálépett, akik valamely politikai, pénzhatalmi tábornak asszisztálnak, és a szimpatizánsoknak ez rosszul esik.

Talán két negatívum, amit észrevettem vele kapcsolatban:

1.Egy droglegalizációs vitát hallottam vezetni egyszer. Nagyon jól érvelt ex.drogosokkal, Mo. talán első drogrehab központjának létrehozójával szemben a "rekreációs droghasználat" mellett. Még akkor is érvelt, amikor már nem volt igaza.

2. Sok olyan dologban is véleményt formál nyilvánosan, amihez nem ért. Pl. oktatás. Tudom, tanár végzettségű, de látszik, hogy kicsit lát csak bele a rendszerbe, sosem volt benne igazán.

2017. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálam sokadlagos szempont, hogy ki milyen stílusban szólal meg, az érdekel mit mond és mit tesz. Puzsért mint embert nem ismerem, és a szakmában sem tudom elhelyezni. Ő egy kritikus? Olyan általános, vagy van konkrét területe? Nem tudom. Van véleménye, ezt értem. Azt gondolom, sok embernek van. Ő ezt érdekesebben adja elő mint mások, én ezt elhiszem. Nem tudom, csak elhiszem másoknak, mert sokan vannak ezen a véleményen. Én valami tehetségkutató zsűrizőjeként láttam először, és ott nagyrészt jókat mondott, de nem tudtam eldönteni, hogy ebből mennyi szól csak a műsornak, mennyire megrendezett az egész. Néha olvastam tőle dolgokat (mert egyébként is szokott érdekelni mások véleménye), de ezek olyan témák voltak, amikkel én abszolút nem vagyok képben, úgy meg lehet valaki állatira meggyőző, addig nem tudok állást foglalni ameddig én nem vizsgáltam ugyan azt. Úgy összességében arról, hogy valaki állandóan kritizál nincs rossz véleményem, sőt azt gondolom sokkal több olyan ember kellene, aki ki mer állni a véleménye mellett különösen akkor ha az a többség/a társadalom érdekeit szolgálja, de azt is gondolom, hogy erről beszélni önmagában nagyon kevés. Egy újságíró mondjuk tényfeltáró riportot készít egy rosszul működő rendszerről, egy kritikus általában nem csak rámutat a hibára, hanem alternatívákat javasol, működő modelleket elemez. Egy tanár megpróbál kinevelni egy olyan generációt amelyik képes önállóan gondolkozni, egy pap rááldozza az életét, hogy mondjuk árva gyerekeket neveljen, egy pszichológus rámutat egy olyan problémára amire eddig mások nem mertek és arra hoz létre szervezetek. Lehet nem pont így működnek ezek, de ilyesmire gondoltam amikor a tettekről írtam. Az ilyen embereket már tudom hova tenni, van miért odafigyelni arra amit mondanak. Az úgy nekem kevés, hogy valaki nagyon meg tudja mondani mi miért rossz, és arra sokan nagyokat bólogatnak, de minden megy tovább úgy ahogy eddig.
2017. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd leírom a véleményem, ha fel tudja mutatni hogy mit tett le az asztalra.
2017. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8, Ez tipikus Puzsér-irónia xd. Ezt felismerem
2017. jún. 19. 21:26
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Különben is, minek ment oda? Egyáltalán. Ki az a Puzsér???
2017. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!