Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az "igazság" Puzsér Róbertről?

Az "igazság" Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés
Most akkor mi van vele? Többféle kommentet olvastam a neten, egyesek "istenítik" azért, mert kimondja azt, amit sokan nem mernek, még mások fikázzák és azt állítják róla, hogy a média (ha lehet így mondani) fizeti. Hogy is van ez? Tudja valaki?
2014. júl. 10. 13:58
 1/8 rajcziz ***** válasza:
85%
Kétlem, hogy a média fizetné, mivel már a mainstreambe való bekerülése előtt rádiós műsorvezető volt, és ott is hasonló véleményeket hangoztatott. Nagyon sok dologban van igaza, de vannak olyan kérdések, amikhez véleményem szerint rosszul áll hozzá.
2014. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se pénzelik, minek?

A rendszer magától kitermeli és el is tartja.

2014. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz után hány éve csinálja a dolgait...hülyeség, hogy pénzelik.
2014. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Éppen azért támadják minden oldalról, mert nem állt be egy táborba sem. A véleménye tehát független, érdemes meghallgatni, ha nem vagy elfogult, beláthatod, hogy többnyire igaza van.

Ugyanakkor persze ő is ember, nem lehet tökéletes. De nem is gondolja ezt magáról. A rádióműsoraiba szándékosan olyan beszélgetőtársakat is meghívott, akik máshogyan látták a dolgokat, például a beszédes becenevű Ellenpont. Így ha nagy hülyeséget mondott netán, rögtön a fejére olvasták. Szóval legalább törekszik az igazságra és nem a félrevezetés a célja.

2014. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fellépésekből él meg, illetve interjúkból.

Néha bedolgozik pár barátjának a műsorába, vagy mint vendég, vagy mint szerkesztő, és nagyjából ennyi.

A három könyvéből van még pénze, de ha jól tudom fix díjat kaptak érte az írásnál (ez nem biztos).

Elméletileg vannak pénzért is felkért kritikái, azaz rendelnek tőle kritikát is, de ez csak mendemonda, én még nem láttam ennek valós nyomait (pl ilyen az HBO favorizálása, és a rossz nyelvek szerint kapott pénzt tőlük a jó reklámért).


Igazából van rosszakarója bőven a mainstream médiából, szóval érthető a sok negatív kritika.

2014. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a rosszakarói (értsd: akiket fikáz orrba-szájba) miatt hírhedt ez az ember. Hanem sokak számára egy kicsit hitelét vesztette azzal, hogy túljátssza a felháborodását, mikor valamit vehemensen kritizál. Direkt felhergeli magát. Nem hatnak természetesnek a kirohanásai. Mindent túlreagál. Persze, amit kritizál az általában tényleg nagyon fos. De normális idegállapotú ember nem borul ki rajta annyira, mint amennyire ő megjátssza.
2014. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Ez igaz, de engem például nem zavar. Ez a stílus segít fenntartani a netán lankadó figyelmet, a lényeg meg mégiscsak az, amit mond és nem az ahogyan mondja. Hiába boncolgat fontos kérdéseket, ha a hallgatóság elalszik rajta.

De persze megértem azt is, hogy sokakat meg éppen ez akadályoz abban, hogy komolyan vegyék.

2014. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért fizetne a mainstream média azért,hogy valaki a lehető legkeményebben bírálja azt?
2014. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!