Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés
Kedvelitek? Utáljátok? Közömbös számotokra? Véleményeiteket bővebben is kifejthetitek!

2015. jan. 11. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok egy nagy rajongója, de pár performansza megmosolyogtat.
2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy alapvetően jó dolgokat mond, de nem szeretem, hogy nagyhangú,és hogy kritizálja például az igénytelen filmeket (csak egy példa volt, és teljes joggal teszi), de közben minden második szava káromkodás. ha ugyanezt adná elő türelmesen és megfontoltan, többen kedvelnék, és nem vitatnám az igazát. Furcsa paradoxon úgy beszélni a kultúráról, hogy a beszédstílusa közönséges.
2015. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
37%
egy mogorva, ellenszenves p..cs.
2015. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem általában bejön a stílusa, de a politikai dolgai fölöslegesek. Hihetetlenül művelt, vallásos, karakteres személy. A régi műsorait hallgatom és nagyon jók.
2015. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

szerintem is egy ritka értelmes ember manapság, az a baj, hogy ennek ellenére mégis a médiába került, és hagyta.

tudjuk, van az a pénz, amiért valaki elvállalja, az meg már csak kamu, hogy neki feladata van, és majd belülről húzza fel a színvonalat...aki elismeri, az eddig is ismerte, aki meg nem, azt meg nem fogja meggyőzni a gondolatmeneteivel.

2015. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos rengetek megnyilvánulásával bizonyítja, hogy nem sok mindenhez ért. Olyan dolgokról mondja el a véleményét, amihez kb. fingja sincs.
2015. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó! linkelj egy ilyet! Én végig hallgattam a régi műsorait, gondolom te is. nem ez a véleményem.
2015. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

https://www.youtube.com/watch?v=RFrncAOhTA8

itt a folytatása: https://www.youtube.com/watch?v=pksrQv7eiTY


Egyszerűen annyi baromságot hord össze, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni :DD lényegében csak egy olyan álláspontja van, amivel én is egyetértek, de az egész videó nagyrészt egy alaptalan fikázás.


Ha akarod még, hogy küldjek mást akkor küldök :D

2015. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
42%

Bocsánatot kérek a véleményem miatt azt Hittem hogy demokráciában élűnk amivel eggyütt jár a szólásszabadság de hanem irhatom meg a véleményem mer fennakada az automatikus trágárság szzürön akkor mit tegyek?

Mellesle miféle demokráciaaz ahol nem mondhatomel a véleményem megmondjam semmilyen ....Hapedig nem demorkrácia,,akkor sajnos ez még mindig kommunizmus.Le a Fidesz-EL éljen szabad vélemény nyilvámitás

2015. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
18%

A Puzsér egy ant...zemita fa.iszta e.ofil ..idó aki örömmel ab..zálja a gyermekeket.Sztemezért nem is tanit:-)

Mellesleg a történelem tudásA amit a jazzyn felvillant az katasztrófális én az ő helyébe magamba szállnék és elgondolkodnék dolgokrol-Pro-kontra ő egy f...z.

Bocs puzsér remélem nem haragszol tulságosan de ez az igazság...

Tudod ha TE mondjuk nem 1974-ben születtél volna hanem mondjuk 20 évvelkésőbb belöle tekis s...r jancsi nemhogy történész de még kőműves tanonc sem lettél volna( a jelenlegi tudásodból itélve) akkora kis s...rcsimbók vagy a mai kapitalista világban te csak egy kis s.g glyukon csüngő betyárkörte lennél nem pedig műsorvezető a jazzynél.Neharagudj az őszinteségem miatt,,, te kis g...kér áll.t

2015. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!