Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Puzsér Róbertről vélemények?

Puzsér Róbertről vélemények?

Figyelt kérdés
Én spec. nagyon utálom... :D Vélemények pro és kontra? Ha valaki nem tudná, a pali jelenleg a ,,Csillag születik"-ben bohóckodik ún. zsűriként, előtte noname műsorok vezetője volt.
2012. ápr. 17. 21:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%

En csak a reklamokban lattam, de az is eleg volt belole.

Iszonyat retardaltnak tunik, a hozzaszolasai olyanok mintha elore megirt mondatokat olvasna fel a sugogeprol...

Ha o lett volna a tanarom minden ora kihivas lett volna, hogy ne szoljak be neki...

Egyszoval szerintem o egy BAROM.

2012. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

Egy fazsfej, de ha nem lenne zsűri akkor nem is nézném a műsort :D

Tesómékkal csak azért nézzük mert jókat lehet röhögni rajta.


[link]

Érdemes elolvasni :D

2012. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Puzsér Róbert egy tuskó, modortalan alak, DE ettől függetlenül remek filmkritikus, és ha mondjuk elhatárolódunk a mondandójának külalakjától, egy valóban jó meglátásokkal rendelkező ember. Csak hát egy bunkó :)
2012. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
micsoda milyen remek filmkritikus....végzettsége közelébe sincs nincs (tanár amugy) hogy kritikát mondjon valamiröl. sokan összekeverik ezt a véleménnyel de nem kellene...de amugy meg is látszik. a batmanröl alkotott véleménye kb a 0val egyenértékü, márcsak mert ha 1miliárdot hozott a film nem lehet annyira rossz. szerinte az. na ezért kellene kritikát tanulnia , nem a mosolygás tanfolyamon megbuknia egyfolytába
2012. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Általában teljesen igaza van és hatalmas beszólásai. Úgyhogy szerintem nagy arc. És továbbjuttatta Plazmát :D
2012. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
75%
őszintén? tisztelem és becsülöm őt. lány vagyok úgyhogy szerintem nagyon jóképű, annyira bő szókincse van, hogy sok embernek nincs olyan. frappánsan és főleg őszintén, ha néha még durva és obszcén szavakat használva mondja el a véleményét egy-egy produkcióról, hogy csak nagyokat pislogok. nekem virul a szívem, amikor egy-egy műsorszámot ily módon kommentál.
2012. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
70%
Mi volt ez a szellemi kútmérgezés?
2012. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
75%
"A suttyóságnak egy olyan szintjét mutadtad be amire nem voltam kiváncsi!!" XDXD
2012. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon bírom! Az igazat mondja, akármennyire is fáj az embernek. :D
2012. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy a kommentek első-és túlnyomó-fele a Puzsér ellenesektől jött :D Aztán a nagy számok törvénye alapján becsordogált egy-két támogató hozzászólás is :D

Jöhetnek még a kommentek !:)

2012. ápr. 19. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!