Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Puzsér Róbertről vélemények?

Puzsér Róbertről vélemények?

Figyelt kérdés
Én spec. nagyon utálom... :D Vélemények pro és kontra? Ha valaki nem tudná, a pali jelenleg a ,,Csillag születik"-ben bohóckodik ún. zsűriként, előtte noname műsorok vezetője volt.
2012. ápr. 17. 21:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
Beültette a producer szigorú bácsinak,amit nagyon bénán alakít,zordonan ,szúrós tekintettel méreget majdnem minden produkciót, nagyrészt inkompetens ,valószinüleg elöre megirt kritika szerüségeket olvasgat fel ,de azt is rosszul,idétlen rossz stílusban.A birka közönség megkajálja ki tudja miért.Remélem az adás után eltünik a süllyesztőben,ez a szerencsétlen idegesítö majom.
2012. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%
Én továbbra is kitartok amellett, hogy a zord stílus mögött azért jó gondolatai vannak. Persze van, hogy oltári baromságokat mond...
2012. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
5%
Sült paraszt,primitiv majom.
2012. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
78%

Először is, szerintem nem a személyisége a lényeg. Azt sokan ellenszenvesnek találhatják. De ez magánügy, egy kritikust ne ez határozza már meg. Az számít, amit mond ill. ír!


Másik dolog, ahogy hiba pl. egy focicsapatot 1 meccse alapján megítélni, úgy hiba Puzsért kizárólag a Csillag Születik-es "teljesítménye" alapján megítélni. Szerintem. Ha ráguglizol, találsz egy csomó anyagot a neten tőle. (Ajánlom a videóblogját, valamint a reklámtörvényszék című videókritika-sorozatát reklámokról). Remekül ironizál és kemény görbetükröt állít azoknak, akik azt megérdemlik. Persze ezek megértéséhez nem árt némi intelligencia, hogy ezek mögé láthassunk és így megértsük a mondandóját.


A magam részéről ezekkel nagyrészt tudok azonosulni, de akkor általában nagyon. (Persze van kivétel, amikor meg nem értek vele egyet.)

2012. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%
Baromi nagy arc, és hatalmas beszólásai vannak időnként. Ráadásul a pofák amiket vág, az se semmi. Már csak miatta érdemes nézni.
2012. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 P.A.P. ***** válasza:
90%
A honlapján volt az e-mail címe, elküldtem rá az egyik versemet ( verseket írok), Hogy kritizálja. Választ nem kaptam, de a kapcsolatok menüpontot levette a honlapjáról.
2012. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
11%
Nem szeretem, egyenesen utálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
6%
egy bunkó parasztul viselkedő alak!!!
2013. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak érvényes megállapításai. Egyszer meghívták a Fábryhoz, és ott egész normálisan beszélt. Szerintem a fura beszédstílusát, fogalmazásmódját, gesztusait is csak azért veszi fel (vagy nagyítja fel) a bulvárban, hogy bekerülhessen, bennmaradhasson.


Ha lehet hinni neki, a célja az, hogy a bulvár ostoba értelmetlenségében valami értelmeset is elmondjon. Ezt el tudom fogadni, a gond csak az, hogy ezáltal maga is a bulvár részévé válik, önmaga karikatúrája lesz. Az esetleg értelmes megállapításai pedig közröhej tárgyát fogják képezni, így ha egy bulváron kívüli, értelmes ember mondja, őt is kiröhögik, mondván, hogy olyan, mint a Puzsér.


Szóval inkább csak árt az ügynek, már ha tényleg az értelem növelése a célja, és nem csak a pénzkeresés.

2015. febr. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Az előbbi hozzászólásom 2. bekezdésének utolsó mondata helyesen:

"Az esetleg értelmes megállapításai pedig közröhej tárgyát fogják képezni, így ha egy bulváron kívüli, értelmes ember mondja ugyanazt vagy hasonlót, őt is kiröhögik, mondván, hogy olyan, mint a Puzsér."

2015. febr. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!