Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés

Azok ne írjanak, akik csak a " Csillag Születik " c. műsor alapján alkottak véleményt róla, mert az nem tekinthető Puzsér Róbertnek.

Azok véleménye érdekel, akik legalább a munkásságának a felével tisztában vannak.


2013. nov. 15. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
arc
2013. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem hü1ye ... de néha megjátssza
2013. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
jó fej
2013. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Haláli fazon, nekem bejön.
2013. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
nekem is bejön
2013. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 bumbi02 ***** válasza:
82%
A stílusa nem igazán illik egy kritikushoz, a mondanivalójával általában egyetértek. Kicsit túljátssza magát, sokszor már kiabálva mondja a véleményét, és túl erőltetetten használja a bonyolultnál bonyolultabb mondatait..: ) De mint mondtam, a mondanivalójával egyetértek, csak ezt a fellengzős, barokkos giccset kéne eltüntetni a beszédéből: )
2013. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
bumbi02- Igen, az említett megjegyzésekkel egyetértek. A hangerőn és a néha túlfűtött stíluson lehetne csiszolni, na de mindezt úgyis távolról ellensúlyozza maga a lényege az egész embernek.
2013. nov. 15. 15:21
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jó dolgokat mond.

Az ember elmélázik, hogy eddig miért nem gondolkodott el ezeken.

2013. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Puzsér Róbert annyira megosztó személyiség, hogy még önmagammal sem tudok dűlőre jutni, hogy mit gondoljak róla.


Tegnap másodszorra láttam előadni (mindkétszer a Műcsarnokban, Dancsó Petivel), és így, másodszorra szimpatikusabb volt. Meghallgattam korábban néhány riportot vele, és néhány eszmefuttatását a rádiós műsorból, sok esetben egyetértettem, ugyanakkor tipikusan az az ember, akit nem tudnék huzamosabb ideig elviselni a közelemben.

A Csillag születik meg csak egy ugródeszka volt. Vagy lehetett volna.

2013. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Az utóbbi 2 hétben elolvastam és megnéztem a neten (és azon belül főleg a youtube-on) a Puzsérhoz köthető anyagok szerintem nagy részét. Mindenféle médiaszereplését, előadásait, blog és facebook bejegyzéseit, vele készült interjúkat, róla szóló híreket. A hét mesterlövészéből is meghallgattam kb. 30-40 filmkritikát a több százból, de nem azok voltak az elsődlegesek. A Csillag születikből meg pont hogy nem ismerem, mert sosem néztem. Csak egy párperces klipet néztem az ottani szerepléséről a youtube-on, meg pár cikket róla.


Nem tudom pontosan mennyit, talán 30, talán 60 órát töltöttem azzal, hogy őt hallgattam illetve néztem videókat. Olvasni is órákat olvastam tőle, mindent amit találtam. (Igen, ennyi időm van. Lépjetek túl rajta.) A négy darab létező könyvét is meg akarom venni hamarosan.


Olyan témákról is ismerem a véleményét, amikben csak egy-két alkalommal szólalt meg (feminizmus káros hatásai, halálbüntetés, melegek, eutanázia) és azokat meg főleg, amikről gyakran beszél (politika, média, celebek).


Az fogalmazódott meg bennem, hogy az árva gyerekek és a hajléktalanokat támogató alapítványok után a Több Médiaszereplést Puzsér Róbertnek Alapítványt is támogatnom kell majd, sőt szívem szerint ez utóbbit támogatnám leginkább.


Tényleg, egyszerűen ennek az embernek médianyilvánosságot kell biztosítani (és éppen ezért nem fognak neki). A gondolatait a kertévéken kellene bemondani minden este a híradók helyett, hogy biztosan milliók hallják.


Szavakkal nehezen leírható mit gondolok róla, de azt hiszem sikerült. Egy gondolkodásra sarkalló üzenet közvetítő ő. Azért így fogalmazok, mert őt megismerve szerintem ő is ezt tartaná a legnagyobb szóbeli bóknak, amit kaphat.

2013. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!