Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem bunkóság erre rá kérdezni...

Nem bunkóság erre rá kérdezni és igy reagálni?

Figyelt kérdés

A barátom nővérével ma összefutottam az utcán és egyből rá kérdezett hogy új- e a szandálom. Mondom igen. Szerinte vadonatújnak látszik. Egyből megkérdezte mennyiért vásároltam és honnan. Amikor mondtam hogy 20 ezer volt elkezdte hogy ez drága és mégis milyen márka. Hozzátette hogy ilyesmi szandált lehet kapni 5 ezerért is máshol és ilyen márkás cipők vannak a környék egyik drága üzletébe is ( office shoes).



Szerintem illetlenség és bunkóság ilyen stílusban beszélni és a pofám le szakadna ha igy beszélnék egy ismerőssel ( nem vagyunk barátnők) ilyen stílusban és ezzel a mondandóval. Soha nem jutott eszembe ilyen piaci stílusban rákérdezni egy termék árára sőt hozzáfűzni hogy ez drága és biztos márkás/ milyen márka?/ és van olcsóbb is.


Ő maga jogásznő, de annyira nem megy neki az irodája hogy bezárná, de vadonatúj Golffal jár és vadonatúj lakásban lakik a szüleinek hála.


2016. júl. 7. 16:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Engem az zavar hogy mindig arra éleződik ki hogy nekem túl drága dolgaim vannak miközben én nem hangoztatom előtte hogy neki meg új autója van.
2016. júl. 7. 18:00
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
most tényleg, ki irigy kire? hagyjátok már békén egymást. annyiszor leírtad már hogy neki ilyen vagy olyan kocsija stb. van, minek foglalkozol vele? ha szerinted megérte neked az a szandál, és nem bántad meg, hogy arra költöttél, ahelyett, hogy kocsira vagy másra gyűjtesz, akkor viseld büszkén, és ne foglalkozz azzal, ki mit mond.
2016. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%

Uram, Istenem! Ilyen piszlicsáré dolgokon rágódni?!

És még akkor vadidegenekkel kipletyizni a háta mögött a neten... Gratulálok!

2016. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Az, hogy megkérdezi, honnan van, nem bunkóság, de a mennyi volt típusú kérdés már elég privát, elvégre közvetve ugyan, de a másik pénztárcájában turkál. Én ilyenkor sosem szeretek válaszolni, szerintem nagyon személyes kérdés, mindig azt válaszolom, nem tudom, vagy nem emlékszem, függetlenül attól, hogy drága volt-e vagy sem.
2016. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem csak megkérdezi de aztán elkezdi kommentálni is hogy túl drága és van olcsóbb is. Ez szerintem már bunkóság.
2016. júl. 7. 23:44
 26/26 anonim ***** válasza:
28%
Nem bunkóság. A csajoknál mindennapos téma, sõt fel is próbálgatják egymás cuccait. Szerintem benned van a hiba.
2016. júl. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!