Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Bunkóság ez, vagy mit kellett...

Bunkóság ez, vagy mit kellett volna tennünk?

Figyelt kérdés

A párommal esküvőre kèszülünk.

Nem akarunk semmi nagy lagzit.

Csak a házasság kötő+vacsora.

Vidèken èlünk viszont a vacsorázni egy budapesti ètteremben szeretnènk.

A párom családja pont az a vagy senkit nem hîvunk el vagy mindenkit(10 fő).

Îgy hosszas mèrlegelès árán úgy döntöttünk, hogy őket nem hîvjuk meg mert anyagilag sok lenne.

Náluk nincsen autó, ők vonattal nem jönnènek csak autóval úgy, hogy a páromnak 2x kellene fordulnia (280km lenne oda vissza).

De ha a vonatjegyeket nèzzük azt is nekünk kène fizetni.

Most ez tènyleg bunkóság, hogy ennyit nem akarunk kifizetni?



2015. jún. 27. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
30%
Ha utaztatjátok a vendégeket, illik nektek állni az utazást. Ez alap dolog. Nyilván te sem örülnél, ha az egyik rokonod pl. külföldön akarna házasodni, és neked kellene megoldanod, hogy kijuss.
2015. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
41%

Hát, ennyire spúr embereket se sűrűn látni.

Szóval akkor annyi lesz a "lagzi", hogy ketten megvacsoráztok egy étteremben?

2015. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
65%
Most jól értem, hogy a párod (a vőlegény?) családja nem lesz ott a vacsin takarékossági okokból? Hát hallod... inkább csinálj otthon egy rántottát négy tojásból, azon tényleg lehet spórolni.
2015. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

A szüleim jönnek, de ő nekik eszükbe se jutott az, hogy a benzin pènzt elkèrjèk.


Nem gondolnám, hogy spúroskodás az, hogy a saját utunk + 280km levezessen a párom ezèrt azèrt ez nem kevès pènz. Plusz 10 embernek a vacsora is 5ezer\fő.

Mint feljebb îrtam náluk vagy az működik, hogy vagy senki vagy mindenki.

Azèrt ilyen az esküvő mert nincsen több milliónk másmilyenre.

2015. jún. 27. 18:18
 5/61 A kérdező kommentje:
Igen a párom mondta, hogy ő egy kèt órás vacsora miatt nem fog ennyit levezetni ès nem akar erre 80ezer ftot pluszba kiadni.
2015. jún. 27. 18:21
 6/61 anonim ***** válasza:
39%
Hát ember, én augusztusban esküszöm, egy fogadóteremben lesz előre rendelt vacsi, a bérlet és 50 ember vacsija 160ezer. Nektek terembérlet nincs, tehát ebből vagy 100ezer kiesik, marad 60-80ezer a vacsira. Tényleg elképesztő. Milliók, ember, milliók!!
2015. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Igen nekünk jelenleg 60-80ezer ft sok kiadás lenne.

De úgy látszik akinek nincsenek százezrei már ne is házasodjon össze.

2015. jún. 27. 18:23
 8/61 anonim ***** válasza:
86%

Hát kérdező, én pl külföldön hazasodtam, mert itt élek és lap volt, hogy a családom jön és az is, hogy egyertelmuen a mi koltsegunkon.

Hogy mi értelme van másik városban vacsorázni, mint ahol eskudtok meg ahol éltek, azt fel nem foghatom. Azt meg pláne nem, hogy hogy a faxba vagytok képesek a szülőket kizarni. ...

2015. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésedre a válasz: igen,ez bunkóság
2015. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
94%
De, hazasodjon, csak akkor ne akarjon Alsokismackofalva Karikás csardaja helyett a 140 kilométernyire lévő budapesti Nobuban vacsorázni
2015. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!