Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Leszbikusok, melegek csókolózh...

Leszbikusok, melegek csókolózhatnak az utcán, nyílt tereken?

Figyelt kérdés
Nemrég a bikás parkban láttam két leszbikus csajt hevesen,szenvedélyesen ,hosszasan ,csókólózni a park tele volt gyerekekkel.Én nő vagyok,de bocsánat a leszbikudoktól de ,nagyon undorító volt.

2014. okt. 3. 14:31
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
Ez a kérdés teljesen értelmetlen...értelme nem volt kiírni. Már miért ne csókolózhatnának leszbikusok és melegek is? Ebből látszik,hogy a kedves kérdező agyi szntjét tekintve a diagnózisom a súlyosan nulla! Egyébként csak úgy mellékesen megjegyzem,hogy a drága,nagyrabecsült kis heterók meg agyba-főbe nyelvezik egymást a hatalmas tömegben,egymás szájában kotorásznak,miközben próbál az ember normálisan hozzáállni. Szerintem ha nekik lehet,akkor másoknak is. Nem tiltja a törvény...és már nemazért a kettőhúszért de a gyerekre sokkal káérosabb az öldöklős-szexelős netes játék és tv-s filmek,mint ez! Nem mi foglyuk elrontani őket,majd megteszik ezt a szüleik és barátaik. Annyit még ehhez az egész kérdéshez,hogy csak arra volt jó,hogy új és új ellentéteket robbantson ki,gratulálok kedves kérdező!
2014. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
91%

Egyet kell értsek az előttem szólóval :) "21-es kommentelő"

Kérdés értelme 0.Az erről folytatott vita és ellenkezés sem ér semmit.

Kell bizonyos érettségi szint,hogy megértse valaki ezt az egészet.

Amúgy,könnyen lehet,hogy én voltam a barátnőmmel :) És? Most akkor vasvillával jön nekem,a "Kedves" Kérdező? Ahelyett,hogy a gyerekeket félti,inkább magába kellene nézni,és gondolkozni,mielőtt hülyeségeket beszél,mert a hiba OTT lesz belül,csak keresni kell,jó mélyen ;) Hajrá!


Megjegyzem halkan,nem mi voltunk ;) Mindig figyelünk a gyerekekre,idősekre,mindenkire.Eredménye: bujkálás,megalázkodás,szégyenkezés...mert már a kezét sem foghatom nyílt téren.


Igen,valószínűleg az a megoldás!Jobb lenne ha elásnánk magunkat vagy hazudnánk egy életen át --> hetero kapcsolat,esküvő,gyerekek.Boldogok meg sose legyünk...mert a társadalom ezt kívánja.

Ismét egy hatalmas GRATULA Magyarországnak!

2014. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"Megjegyzem halkan,nem mi voltunk ;) Mindig figyelünk a gyerekekre,idősekre,mindenkire.Eredménye: bujkálás,megalázkodás,szégyenkezés...mert már a kezét sem foghatom nyílt téren."


Én a legelső kapcsolatom elején eldöntöttem, hogy ilyesmibe nem megyek bele. Nem is kezdenék olyannal, aki nem totális felvállaltan él.


Amúgy meg kérdező, ugye tudod, hogy a homoszexualitás nem felvett dolog? Mondjuk ennyi ésszel kétlem.

2014. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Persze mert egy gyerek pont arra fog gondolni mikor két meleg smárol,hogy hű ,de szerelemesek milyen szép pár.Ha ti ezt hiszitek hülyék vagytok!
2014. okt. 5. 16:35
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
Miért a heterokról szerinted mit gondol a gyerek? Az hogy pfuj csókoloznak, ugyenezt gondolják a melegekről is.
2014. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Ciana ***** válasza:
100%

Utolsónál van a pont :D (Mellesleg én is azok közé tartozom, aki nem szereti egyáltalán azt, ha bárhol előtte az utcán hosszasan smárolnak, vagy tapizzák egymást. Legyenek heterók, vagy nem. Bár meleg párt még nem nagyon láttam. Lehet prűd vagyok, de nem szeretem.)

20/L/L

2014. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
92%
én azért lettem homoszexuális, mert gyerekkoromban egyszer láttam 2 nénit smárolni :))))) (az, hogy ma a vivatv napi 20x leadja azt a bizonyos videóklipet amiben 2 nő smárol azzal viszont semmi gond, ugye?) abszurd!!!!
2014. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!