Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Leszbikusok, melegek csókolózh...

Leszbikusok, melegek csókolózhatnak az utcán, nyílt tereken?

Figyelt kérdés
Nemrég a bikás parkban láttam két leszbikus csajt hevesen,szenvedélyesen ,hosszasan ,csókólózni a park tele volt gyerekekkel.Én nő vagyok,de bocsánat a leszbikudoktól de ,nagyon undorító volt.

2014. okt. 3. 14:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi,már az 6-7 éves gyerekek is tudják mi az a szex.

Legkésőbb pedig tini korban is fog értesülni a melegekről,ez ellen nem tehetsz semmit.


Az,hogy az anyja ennyire frigid sokkal károsabb a gyerekre nézve.

Sok olyan gyereket látni,akin látni,hogy sérült felnőtt lett belőle,mert az anyja egy jégcsap.

2014. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szabad, de én konkrétan csak éjszaka tettem meg eddig.

Engem sokkal jobban zavar az, mikor heterók folyton egymás szájában vannak, miközben én, ha megpuszilnám csak szájon a barátnőm, már fekete mágján égetnétek el.

2014. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
78%

Én úgy vagyok vele, hogy bárki csókolózhat bárhol, de ne lépjenek túl egy bizonyos határt ezzel... Nekem is felfordul a gyomrom, amikor a két delikvensnek a gyomráig lelátok... A másik ilyen szép dolog, amikor a teljesen tömött buszon mindenki szájába nyáladzanak. Lepontozhattok, de ez nekem nem jön be, sem melegeknél, sem heteroknál.

17/L/L

2014. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
3%

Kedves 10-es,megint én vagyok!


Hát Te is egy jó nagy bakelit lehetsz a 4-es barátoddal együtt...

Nagyon nagyon gyönyörű szép szerelem,amikor két kan smárol,olyan csodálatos.

Nem vagyok benne biztos,hogy egészséges,normális gyereknek ez olyan jó látvány,inkább rosszat álmodik utána egy hónapig.

(De ez saját vélemény!)

2014. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen kisgyerekek álmaiért aggódó mintaszülők kölkei néznek általában a tévében trancsírozós sorozatgyilkosos kocsivalkilapítós legéppisztolyozós tömegmészárlós romantikus filmeket, amíg anyuci, apuci az ájfonon fészbukkoznak. (De ez is csak saját vélemény)
2014. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
10%

Inkább lépek,hajrá homárok,folytassátok...

:D

2014. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

Miért álmodna emiatt rosszat? Azért max. mert azt mutatja neki az anyja/apja, hogy ez mennyire rossz és pffuj. Ezért rekesztik ki a melegeket, mert így vannak nevelve a gyerekek.

Szerintem rohadtul gusztustalan, mikor 2 heteró már annyira csókolózik, hogy kevés hiányzik a szexhez. De egy szájra puszi, egy rövidebb csók szerintem megengedhető!

Én van, hogy megcsókolom a párom vagy egy puszit adok neki, de leginkább este, gyerekek előtt nem szoktam. Nem azért, mert emiatt esetleg "rosszat álmodnak", hanem mert nem akarom, hogy emiatt rám ordítson az anyuka...

A szerelem az szerelem, nemtől függetlenül.

Nem tudom mi lenne a gyermekkel, ha azonos neműt szeretne.. Akkor is így vélekednél?

2014. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%

Nemtudom az én öcsém annyira természetesen veszi ha a barátommal kézenfogva vagy csokolozni lát:D igy van ez a hugomnal is. Es sok van meg egy pár gyerek a családba akik szintén több értelmiséggel és eggyuttérzéssel rendelkeznek mint az itt mocskolodó kedves kezero bácsi/vagy nő.. na mindegy amugy az en csaladomba is a felnőttek nehezebben fogták fel. De nem kell félni ez a korosztály máshogy nőtt fel ahogyan mi es egyszer ugyis elfogynak az ilyen primitív és buta emberek akik olyanokat hisznek mint hogy ez betegség vagy fertőző vagy a gyerekkekre rossz hatással van.. szerintem csak jo hatással van hogy nem lesz mogorva es gyulolkodo ember belole:) ja és melegek tenyleg nem fertőzéssel keletkeznek hanem születéssel csak már kevésbé kell titkolóznunk ezert válalja fol magát minnél több ember... akinek ez nem tetszik az gyulolkodjon magában:3

Ja és leszbikusok ne haggyatok magatokat :)

17/Fiu/Meleg

2014. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Hetero*
2014. okt. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baratnommel barhol csokolozunk :) (korulnezunk azert h vannak e gyerekek..) es kepzeld, megse lett a kornyeken senki se leszbikus azert, mert latta.. Hogy lehet ez uristen?o0


17/L/L

2014. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!