Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Leszbikusok, melegek csókolózh...

Leszbikusok, melegek csókolózhatnak az utcán, nyílt tereken?

Figyelt kérdés
Nemrég a bikás parkban láttam két leszbikus csajt hevesen,szenvedélyesen ,hosszasan ,csókólózni a park tele volt gyerekekkel.Én nő vagyok,de bocsánat a leszbikudoktól de ,nagyon undorító volt.

2014. okt. 3. 14:31
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
79%

Én még nem igazán láttam és nem is csináltam. Egy-két igen ritka kivétellel azért figyelembe vesszük, hogy nyílt tér. Mellesleg nekem a hetero párok nyílt csókolózásától is hányingerem van.

Amúgy meg csókolózhatnánk, nem tiltja meg a törvény.

17/l/bi

2014. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Miért is undorító a szerelem?
2014. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Hiába lesznek ettől a parkot megtöltő gyerekek mind leszbikusok. (Még a fiúk is.)
2014. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy szerinted undorító egy dolog. Szerintem meg az undorító, hogy egy nő leáll egy szőrös, büdös férfival. Mégsem verem a nyálam, hogy ezt lehet-e?

Egy leszbikus vagy meleg párnak pont annyi joga nyilvánosan csókolózni, mint a heteroknak.

A gyereked meg legalább látja milyen amikor két ember szereti egymást, bármilyen hihetetlen nem az a normális, amit te csinálsz. "Az a két ember ott szereti egymást! Milyen undorító! Pffúúj!"


Érzelmileg nagyon a bizonyos alatt lehetsz ha szerinted két ember szerelme undorító.

2014. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is undorító,ahogy nektek a heteró kapcsolat.
2014. okt. 3. 17:16
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképpen tanítsd meg erre a kirekesztésre a gyerekedet is!
2014. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

És kit érdekel hogy te mit gondolsz erről? :/

A törvény nem tiltja egyébként, ha ez érdekel...szerencsére ez (még) nem Oroszország :D

Ennek ellenére én sosem merem megtenni.


Leszbikus vagyok nekem se a hetero se a "homokos" smárolással nincsen bajom, miért lenne? Szerintem egyáltalán nem undorító...Lehet, meghitt, aranyos, cuki, megható, de hogy lehet undorító két átlagos (mind1, hogy azonos neműek-e) szerelmes csókja? O.o


(Egyébként meg hevesen, szenvedélyesen, hosszasan? Meddig figyelted őket, hogy ez így átjött? :D)


20/L/L

2014. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 MrPifta ***** válasza:
47%
"Nekem akkor is undorító,ahogy nektek a heteró kapcsolat." Nem undorító nekünk. De nem szeretem a nyilvános smárolást, semmilyen felállásban
2014. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 4-es,hogy Te mennyire lazabeteg vagy,úristen!

Lassan már az utcán kefélni,meg sz@rni is tök normális dolog egyesek szerint,és ez azt tükrözi,hogy az emberek agyilag kezdenek elrokisodni,egyszerűen nem tudnak bizonyos dolgokat felfogni.

Ez a meleg és leszbikérdés is onnan indul ki,hogy nem egy normális dolog az egyneműek együttléte érzelmileg(ezzel nem gúnyolni szeretnék),ebből kifolyólag az ilyen dolgokat nem illik,nem szabad ráeröltetni az egészséges társadalomra.

Magyarul az egészséges,normális genetikájú emberek,gyerekek számára baromira hányingert keltenek az ilyen látványok.

Ezért szerintem undorító,ha melegek csókolóznak az utcán,és igen,a heterók szerelme sem tartozik a nyilvánosság elé.

Csak az ilyen,és egyéb intelligencia dolgokhoz agy kell,ami egyre ritkább.

2014. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

"Ez a meleg és leszbikérdés is onnan indul ki,hogy nem egy normális dolog az egyneműek együttléte érzelmileg(ezzel nem gúnyolni szeretnék),ebből kifolyólag az ilyen dolgokat nem illik,nem szabad ráeröltetni az egészséges társadalomra."


Ez csak a saját véleményed, nem a valóság. Vagy támaszd alá vagy maradj csendben.

Érzelmileg te is nagyon sérült lehetsz, hogy mások szerelméről így beszélsz.

2014. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!