Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Melegek, leszbikusok! Nálatok...

Melegek, leszbikusok! Nálatok miért nincsen határ?

Figyelt kérdés
Nekem semmi gondom nem lenne az azonos neműeket szerető emberekkel,de több ilyen ismerősöm is van és néha nagyon ordenáré módon tudnak viselkedni.Most itt nem arra gondolok,hogy nyílt helyeket fajtalankodnak,mert ilyet még nem tapasztaltam,csak teljesen más a felfogásuk.Olyan mintha,náluk nem lennének tabuk,bár tény,hogy sokkal befogadóbbak a társadalommal szemben(ami persze jó,ugyan ennek meg van az oka).Nem értem miért kell így viselkedniük,mert már kezd nagyon zavaró lenni számomra.
2012. máj. 16. 20:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már gondoltam arra is,hogy azért viselkednek így és váltogatják sűrűn kapcsolataikat,mert nekik szinte lehetetlen a családalapítás,gyerekvállalás,de ettől függetlenül úgy vélem ez nem nyomatékos indok
2012. máj. 16. 20:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz hogy az utcán szexuális aktust bonyolítanak le?Szerintem ez akkor is ordenáré és gusztustalan hogyha hetero csinálja.Kulturált ember nem fog az utcán szexelni most ez független attól hogy milyen a nemi orientációja.
2012. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

"Azé mert buźi X módon viselkedik..." Ezt most nem gondolod komolyan?


A viselkedés a neveltetés, személyiség kérdése. A szexualitásnak semmi köze ehhez. Ahogy a szeme színének, a kedvenc ételének és az irányítószámának se.


Szóljál neki, hogy zavar ha a környezetedben X témáról van szó Y hangnemben. Így ezt tökre rendben van.

2012. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp múltkor láttam fényes nappal az utcán, amint pasi meg a csaja nyalja-falja egymást az utcán, fickó a csaj seggét markolássza, csajszin olyan miniszoknya volt, hogy szinte minden kilátszott.
2012. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Régen két azonos neműnek nem lehetett rendes kapcsolata, mert üldözték őket. Ma már jobb a helyzet és sok meleg így se meri felvállalni ezért inkább kalandokba bonyolódik. Ugyanis azokat könnyebb titkolni, mint a rendes kapcsolatokat.


Egyébként meg nagyon sok meleg él monogám, hosszú párkapcsolatban. A családalapításnak semmi köze ehhez.


22 meleg F.

2012. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez szerintem hülyeség. A heterok ugyanúgy kefélnek jobbra-balra.

És nem vagyok meleg.

2012. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Sőt, mivel statisztikailag több a heteró, így jóval több heterót láthatsz össze-vissza kefélni. Plusz a melegk közül vonjuk le azt a 60%-ot aki nem meri felvállalni, vagy félig titokban tartja.
2012. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én, mint leszbikus azt gondolom, hogy nem minden meleg ilyen, teljesen hülyeség általánosítani. Soha nem szexelnék az utcán, akkor se, ha muszáj lenne, másrészt tényleg sok mindent sokkal lazábban veszek, mint sok hetero ismerősöm, szerintem ez nem feltétlenül rossz.
2012. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kisebb városban élek, elég nehéz olyan párkapcsolatot kialakítani másik nővel, aki tényleg tetszik. Ha elmegyek bulizni, akkor szeretném, ha legalább olyankor azt csinálhatnám és azzal, amit és akivel akarok. És ez még mindig nem feltétlenül a szexre vonatkozik.
2012. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek fogalma sincs meleg valóságról:D
2014. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!