Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Melegek, leszbikusok! Nálatok...

Melegek, leszbikusok! Nálatok miért nincsen határ?

Figyelt kérdés
Nekem semmi gondom nem lenne az azonos neműeket szerető emberekkel,de több ilyen ismerősöm is van és néha nagyon ordenáré módon tudnak viselkedni.Most itt nem arra gondolok,hogy nyílt helyeket fajtalankodnak,mert ilyet még nem tapasztaltam,csak teljesen más a felfogásuk.Olyan mintha,náluk nem lennének tabuk,bár tény,hogy sokkal befogadóbbak a társadalommal szemben(ami persze jó,ugyan ennek meg van az oka).Nem értem miért kell így viselkedniük,mert már kezd nagyon zavaró lenni számomra.
2012. máj. 16. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
bár én csak bi vagyok,nem kirivó a viselkedésem a haveri baráti körbőlnem lógok ki,ezen a téren.így azt mondom,hogy csak neked vannak ilyen ismerőseid.
2014. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!