Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek hol van az a határ,...

Nektek hol van az a határ, mikor még szép egy goth lány és mikortól túl durva az öltözködése?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 20:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Akár rocker/metálos lányokról is írhattok.
2011. dec. 1. 20:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem szép, ha az egész arca televan piercingekkel. Az orr, száj, szemöldök oké, de az nem tetsuik, ha a pofi részen is bigyók vannak. Amúgy szerintem ez a kisugárzáson is múlik, meg azon, hogy tudja-e viselni a stílusát. Mondjuk ha ki van mázolva nappal is jó erősen, de folyton az arcához nyúlkál és elkeni...

25/N (rocker)

2011. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az olajzöld (katonai zöld, de nem mintás), vagy fekete katonai nadrág lányokon kifejezetten jól néz ki egy egyszerű sötét pólóval. A feketére, sötétvörösre festett haj is tetszik. A vastag harisnyára, esetleg nadrágra szoknya kombó is bejön. Egy "diszkrétebb", nem 30 soros bakancs, vagy tornacipő is jól néz ki.


A fehérre vakolt, feketére kent arcot már erősen túlzásnak tartom. Ahogy a ronggyá szakadt harisnyát és a nagyon tarka színekre festett hajat is. Az oldalt felnyírt haj sem áll jól egy leányzónak szerintem.

A stílus is csak mértékkel tetszetős. Ha minden stílusjegyet felhalmoz valaki, az nagyon eröltetett, közönséges. A kevesebb néha több.

2011. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például vörös-fekete derékig érő hajam van, 10soros bakancsot hordok, általában fekete ruhákat. Lustaságból nem sminkelek, max szemcerka, spirál. Nekem még senki nem mondta, hogy ezzel baj lenne, kivéve a divatmániás nagynénémet, aki nem tudja elviselni, hogy nem cicababa vagyok.


Az első válaszoló

2011. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nálam (ahogy az 1ik előző is írta), teljes mértékben a kisugárzástól függ.

Én mondhatni goth vagyok, én is általában 10soros bakancsot hordok, feketében járok és felnyírt hajam meg műrasztám. Illetve nagyon szeretem sminkelni is magam.

Nyilván van, akinek ez nem tetszik, de ha ízlésesen van öltözve mégis valaki - úgy értem hogy látszólag 1máshoz nem illő dolgokat felvesz, de az mégis egy egységet alkot, akkor az jól néz ki általában. Tipikus példákat azért nem tudok mondani, mert láttam már olyan lányt, akin sok piercing volt és emellett is nagyon extrémen nézett ki, de nekem tetszett. Láttam már olyat is, akinek rohadtul nem állt jól és valahogy közönségesen is hatott.


23/L

2011. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy néz ki egy góth lány, ha kihívóan öltözködik? Egyáltalán van ilyen, vagy ilyet csak a cicababák szoktak?
júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!