Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most öszintén? A nők szeretik...

Most öszintén? A nők szeretik hogy kapnak virágot vagy nem? Most akkor egy férfi nyugodt szívvel adhat virágot egy nőnek, vagy valóban a szíve mélyén szánalmasnak és elcsépeltnek tartja? Mi az igaszság?

Figyelt kérdés

Sok nő azt mondja hogy ha a férfi virágot ad az erőltetett,meg a majom szeretet jele és hogy giccses.Amikor még is meg kapják,akkor látni rajtuk hogy jól esik nekik.

Nem igazán értem.

Most akkor egy férfi nyugodt szívvel adhat virágot egy nőnek,vagy valóban a szíve mélyén szánalmasnak és elcsépeltnek tartja?


2014. júl. 31. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretem. Bár sokkal inkább az egy szálat, vagy a mezőn vagy a kertben begyűjtött kiscsokrot, mint a masnis, fodros, csillámos, nagyvirágos, nejlonos, szalagos bolti változatot. Előbbi nekem szebb.
2014. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Én nem szeretek virágot kapni. Szerintem is erőltetett, feleslegesen drága (manapság egy éttermi menü ára egy szálas virág), és nem szeretem, ha megölik a növényeket saját hülyeségünk miatt.


"ne bántsd a fát, hisz ő is érez, szép gyöngén nyúlj a leveléhez"


26l

2014. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én is szeretem, de csak ha szívből jön és nem egy kötelező dolognak tartja. esetleg még meg is kérdezi, hogy vegyen-e virágot névnapomra, és hogy adjak pénzt rá, meg, hogy úgyis csak 2 hétig tart, no ez a szánalmas.
2014. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én sokkal jobban örülök a maradandó ajándéknak,amire ha ránézek eszembe jut akitől kaptam. :-) A virág is szép gesztus azért,de akkor már előnyben vannak a cserepesek amik hosszú ideig megmaradhatnak .
2014. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de eddig sajnos még sose kaptam. :/
2014. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Na, már az is baj ha az ember szereti a virágot..........
2014. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Látom ez a kérdés is pontvadász .. Lepontozás megy ezerrel ! :/ Így adjon az ember őszinte választ !
2014. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ. Nem minden esetben a legjobb választás virágot adni. Egyszer egy barátnőm szülinapi bulijára vittünk egy nagy cserepes virágot, szemmel láthatóan nem örült. Nem csodálom, hisz egy bérelt házban volt a buli, másnap még azt is cipelhette haza a sok csetresszel együtt, amit oda kellett hordania a bulihoz.

Egyik nap valaki feltett egy olyan kérdést, hogy mit vigyen a házigazdáknak a buliba a hétvégi házba. Valaki írta, hogy a férfinak bort, a nőnek virágot. Nos ezt szintén nem jó ötletnek tartom. Egy ilyen alkalomra sokkal jobban örül a nő egy tál sütinek, vagy bármi ehetőnek, amivel kiegészítik a felhozatalt. Azzal a virággal megint csak az lenne, hogy vagy ott rohad meg, meg utaztathatja haza a melegben az autóban.

Alapból nem tartom erőltetettnek, csak tényleg a megfelelő helyre és alkalomra érdemes virágot adni.

2014. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Csak a saját nevemben beszélhetek.

Cserepes virágot koszos gaznak tartom, szerintem nem lakásba valók.

Vágott virágot meg ha vázába teszem is, hogy legalább lássam egy kicsit, hogy milyen szép, akkor is nagyon hamar elfonnyad, ronda lesz. Nem éri meg. Felesleges pénzkidobásnak tartom.

(van 1-2 alkalom amit kivételnek tartok, és szívesen kapok virágot, de azt se egy - szó szerint- férfitől)

2014. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretek, másról nem tudok nyilatkozni, de az a nő aki azt mondja nem szeret virágot kapni és ez nyálas meg ómodi vagy elcsépelt az biztos vagyok benne hogy degenerált! Vannak dolgok amik nem mennek ki a divatból, a csoki, bonbon, virág mindig ilyen marad!
2014. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!