Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban minden férfi ilyen?...

Valóban minden férfi ilyen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A párommal már 5 éve együtt vagyunk, és 1 éve házasodtunk össze. Nagyon szeretjük egymást, el sem tudom képzelni, hogy mással legyek, viszont sokszor úgy érzem, főként az utóbbi hónapokban, hogy csöppet sem figyel rám. Beszélek hozzá, és olyan mintha nem is ott járna. Egyszerűen azt látom rajta, hogy nem érdekli. Kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, és már leültem vele beszélni erről, és elismerte, hogy figyelhetne rám jobban is, és megígérte, hogy mindent megtesz, de semmi sem változik. Mit kellene tennem. Nem akarok szüntet tartani, nem akarok elválni, csak azt szeretném, ha érdemben mellettem lenne. Most úgy élünk egymás mellett mint albérlőtársak, amit nagyon nehezen viselek. Alig 1 hete is beszélgettünk erről( az már a 4 alkalom volt), és már úgy érzem a beszéd nem segít. Tudnátok tanácsot adni, mert a barátnőim szerint minden férfi ilyen figyelmetlen, és elkényelmesedik, de szerintem ez nem feltétlenül igaz.
2009. jún. 26. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem minden ferfi ilyen!

Mennyetek kirandulni, kikapcsolodni. Gyujtsetek kozos elmenyeket, vagy egyszeruen csak uljetek egymas melle es nezzetek meg egy jo filmet.

Mi ezeket csinaljuk es nem unjuk egymast :))

Sok sikert a kovetkezo evekhez!

2009. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nagyon egyformán gondolkodunk, mert már bevetettem az utazzunk el ötletet, de nem jött be, mert aggódik a pénz miatt, hogy most egy kis utazást sem tudunk beválalni,és egyébként sem szeret utazni :(, aztán jött az "otthonülős filmnézős összebújós" ötletem, de ami engem érdekel film az neki nem jön be, így én filmet néztem és ő mellettem játszott a gépen. Nem volt túl romantikus. Azt hiszem várok most egy kicsit, lehet hogy magától elmúlik a probléma.
2009. jún. 26. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magatol nem fog megoldodni a problema. Gepezni ne nagyon engedd, mert arra bizony raszokik! Itt is szinte napi szinten olvashatod, mennyi no kerdes, mit tegyen hogy a ferje ne csak a gep elott uljon?!

Talan neked is meg kellene szoknod, hogy a ferjed egesz eletedben nem fog udvarolni, ugy mint azt a hazassag elott tette. Biztos van ilyen pasi is, aki orokke tenyeren hordja a feleseget, de szerintem 1000-bol 1 lehet ilyen csak. Sajnos.

Ha meg gyerek is van mar, akkor pedig meg inkabb valtozik a helyzet, rosszabb lesz. A noe a gyerekneveles, a haztartas, a ffi pedig a penzkereset, es kesz.

Mondjuk a szerelem elmulik mindenkinel, es helyette megmarad a szeretet. Ez mindig, minden kapcsolatban igy van!

2009. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy van valami munkahelyi vagy egyéb problémája? Esetleg kialakulóban lévő szenvedélybetegsége(gép)? A pasik nem szívesen beszélnek ilyenekről, befordulnak és távolodnak a kapcsolataikból, amig a probléma megoldódik vagy elmúlik.

A másik dolog, esetleg új csaj a láthatáron?

Ha mindez kizárható, akkor talán csak ellustult, viselkedj úgy, hogy felébreszd benne újra a vadászösztönt. (Barátnők, buli, -nélküle, de maradj kedves és higgadt)

2009. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a férjedre koncentrálj kicsit. Csinálj magadnak programokat, akár menj el egy hétvégére, de őt ne szidalmazd, korhold, vagy tegyél szemrehánysát. Egy ideig állj ellent a kísértésnek, hogy "meg akarad oldani a problémát". Nálam jelenleg ez tök spontánul megy, és a barátom eléggé rám van kattanva. Én meg tök jól elvagyok, vele vagy mással (barátnőkre, programokra gondolok). Sok minden, amivel régóta nyúzom szóba sem kerül (nekem nincs kedvem beszélgetni, hiszen már mindent többször elmondtam). Ő viszont sokat gondolkodik mostanában, sok mindent most értékel igazán (el sem megyek hozzá, hiába hív most), én meg jól érzem magam. Nem tudom, meddig tart, de egyelőre jó.
2009. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Sajnos a férjem nagyon zárkozott, el tudom képzelni, hogy van valami problémája, de azt is tudom, hogy nem fogom tudni kiszedni belőle. Az kizárt, hogy nő ügyről van szó, talán a munkahelyén lehet valami nem tudom...

Nagyon szeretem, és próbálok vele türelmes lenni, régen is volt olyan, hogy úgy éreztem valahol messze jár, de az nem tartott ennyi ideig. Most arra jutottam, hogy teszek még egy próbát, és megpróbálom rávenni egy kis kikapcsolódásra. A barátnőmék nyaralóját "kölcsön" kérem, és az pénzbe sem kerül. Remélem sikerül. Szorítsatok, és még egyszer köszönöm a véleményeteket.

2009. jún. 26. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mozditsd ki, szervezzel programokat, es ereztesd vele hogy nagyon szereted! Ne kerdezgesd folyton, kerd meg legyen oszinte hozzad, mert te csak segiteni akarsz neki.

Mondd meg neki, hogy erzed valami problema van, de nema gyereknek anyja sem erti a szavat!

Remelem jol alakulnak a dolgok!:)

2009. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én cipőkém is hasonló, de csak hasonló: megbeszéljük a dolgokat, kedves,aranyos, egyetértő::..... aztán pont az ellenkezőjét csinálja mindennek! Utána meg: jaj, cica, bocs, elfelejtettem, hogy megbeszéltük!

Szerintem oda sem figyel arra, hogy mit huzatolok neki.

Többször leültem már vele erről beszélgetni. Hogy úgy érzem, cseléd vagyok, mert elláthatom őt és a fiunkat, utána meg le van sz...a a véleményem. Nagyon figyelmetlen velem.

utána három napig rendes, aztán megint a pusztába kiáltom a szót.

Próbáltam a kirándulásost, együttlevésest,sok közös programost. Nagyon csak egy -két napra oldotta meg a gondot. Most új trükköt vetettem be: magamnak szervezek progit! Viszem a kis tökös fiamat a barátnőmmel játszóterezni, utcaszínházi napokra. Megyünk a barátnőmmel futni. Bemegyek a kolléganőimet megnézem mi van velük (gyed-en vagyok). stb...

A múltkor este kérdezte, hogy mi volt egész nap, és miért nem mesélek? Mondtam,azért drága, mert aszontad, megfájdul a fejed tőlem. Na ettől ugyan ne legyen bajod!

Tudod mit? Igencsak felébredt az érdeklődése!!! Látom, szeretne részese lenni a napjaimnak. Nade mostmár ki kell érdemelni ám, apukám!

2009. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Azt hiszem a hosszú hétvégés történet után (ha nem jön be) én is a Te módszered fogom választani. Vannak szerencsére barátaim akikkel szívesen töltöm az időt, úgyhogy nem lesz megoldhatatlan.

Remélem azért nálatok rendeződő félben vannak a dolgok.

2009. jún. 26. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy rendeződik a helyzet, és apuci kicsit figyelmesebb lesz.

Ha nem, akkor lecserélem, mondtam már neki, hogy "kispados" mindig akad, de nem hiszi :-)))

(tényleg csak vicc, de Nektek sok sikert!)

2009. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!